Рус Укр Eng
Межгалактическое путешествие Квестмана

Межгалактическое путешествие Квестмана

17 - 31 декабря
Всего событий: 22
«Экспоцентр Украины» (ВДНХ)
г. Киев, пр-т Академика Глушкова, 1

Билеты на "Межгалактическое путешествие Квестмана"

Продолжительность события — 120 минут.
17 дек., понедельник
18 дек., вторник
19 дек., среда
20 дек., четверг
21 дек., пятница
24 дек., понедельник
25 дек., вторник
26 дек., среда
27 дек., четверг
28 дек., пятница
31 дек., понедельник

О событии

Компанія «Квестманія», спільно з «Smart Robots» представляють Новорічний Квест-перфоменс — «Міжгалактична подорож Квестмана».

Космічне новорічне свято здивує всіх без винятку. Діти відправляться в подорож по робо-галактиці серед планет, зірок і комет разом з космічними персонажами.

Ваших дітей очікує 1,5 годинна програма в яку включаються костюмовані актори з улюблених фільмів, сферичне шоу дронів, незабутні танцюючі роботи, а також дискотека з самим Бамблбі Роботом!

Діти пройдуть новорічний квест по виставці роботів, де зможуть побачити улюблених персонажів, а також потрапити на галактику великих трансформерів!

Крім того, всі присутні зможуть сфотографуватися з космічними героями, роботами і трансформерами в спеціальній фотозоні! Кожен знайде собі заняття до душі!

В кінці квесту кожна дитина отримає фірмові подарунки від компанії «Квестманія», нових друзів і звичайно ж відмінний, святковий настрій на цілий рік!

Під час квесту батьки зможуть відпочити на території «Зимової Країни» і зануритися в новорічну атмосферу свята.

Подаруйте Вашій дитині незабутню подорож і справжнє новорічне свято в новому форматі, спеціально для Вас компанія «Квестманія» і «Smart Robots».

Предварительный заказ на группу KISS
Например : +38 099 999 99 99