Категории Информация
Кассы Добавить событие
НАОНИ оркестра с детской программой – «Волшебная палочка дирижера»
17 февраля 2024

НАОНИ оркестра с детской программой – «Волшебная палочка дирижера»

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 400-900 грн

Pochayna Event Hall
г. Киев, пр-т Степана Бандеры, 23

О событии

НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента» у Києві!

17 лютого 2024 року у Pochayna Event Hallвідбудуться концерти для дітей “Чарівна паличка диригента”. 

Магія музики і унікальні музичні інструменти – як це впливає на людину, на її вчинки, дії та поведінку? Чи може злий, негативний персонаж перетворитись за допомогою музики на доброго і дружнього? Що робить нас людяними і гармонійними у стосунках з самим собою та з друзями? Саме на такі питання ми будемо розмірковувати на нашій концертній програмі “Чарівна паличка диригента”. 

Диригент та музиканти оркестру у взаємодії з казковими персонажами Дарт Вейдером та Гаррі Поттером проведуть слухачів по магічному музичному дійстві під час якого  діти познайомляться із багатьма народними та класичними  музичними інструментами, повчать чи згадають українську абетку, послухають і подивляться фрагменти з улюблених кінофільмів Гаррі Поттер, Зоряні війни та мультфільмів. А також діти навіть зможуть долучитись до спільного музикування з оркестрантами НАОНІ на одній сцені та спробувати пограти на різних інструментах оркестру! 

Це не просто концертце справжнє магічне дійство для дітей від славнозвісного колективу НАОНІ оркестра – Національного академічного оркестру народних інструментів України.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код