Категории Информация
Кассы Добавить событие
28 декабря 2023

Новогодняя классика под звездами "Carnevale"

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 800-1200 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3

О событии

Новорічний концерт класичної музики під зорями «CARNEVALE» представляють Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace» та музиканти Almia music!

Емоційний заряд від гарного музичного концерту покращує самопочуття та настрій!

Новорічний концерт класичної музики у Київському Планетарії - це те, що прийдеться до смаку кожному, те що сприймається як казка, радість, подарунок. Це буде справжній вихор новорічних хітів з ароматом ялинки, шедеврів від короля вальсів Йоганна Штрауса.

Романтична музика тепла та вишукана, а в синтезі з вражаючими повнокупольними проекціями новорічно-різдвяної тематики, у форматі 360 ⁰ та на найбільшому куполі країни , вона здатна створити справжній передноворічний настрій, подарувати віру в чудеса та радість зустрічі цього казкового свята.

Творчу участь у концерті візьмуть музиканти Almia music:

Андрій Борецький (скрипка);

Богодар Клименко (скрипка);

Антон Городецький (альт);

Віталій Тичина (віолончель);

Руслан Пясковський (контрабас).

Ведучий концерту - Юрій Доник.

Звучатимуть вальси, польки, танго, регтайми та улюблені мелодії з кінофільмів!

Пригощатимемо ігристим вином! OPEN DOOR 19.00!

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.

* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код