Рус Укр Eng
Новорічне дитяче повнокупольне шоу «Космічне Різдво - Space Christmas»
19 декабря - 07 января

Новорічне дитяче повнокупольне шоу «Космічне Різдво - Space Christmas»

250-450 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Выбрать дату

Билеты на "Новорічне дитяче повнокупольне шоу «Космічне Різдво - Space Christmas»"

Продолжительность события — 90 минут.
19 дек., четверг
21 дек., суббота
23 дек., понедельник
25 дек., среда
27 дек., пятница
29 дек., воскресенье
31 дек., вторник
03 янв., пятница
05 янв., воскресенье
07 янв., вторник

О событии

Мистецький проект ARTSpace familyтмКиївського Планетарію запрошує на ГОЛОВНЕ НОВОРІЧНЕ ПОВНОКУПОЛЬНЕ ШОУ КРАЇНИ «Космічне Різдво - Space Christmas»

На Вас чекає неймовірна інтерактивна історія головного героя та його друзів, дивовижну магію якої підкреслить сферичний повнокупольний контент – зображення в форматі 360° з ефектом 3D, що дасть можливість поринути у фантастичний світ новорічної казки. Дійство здивує світловими костюмами і спецефектами! Театралізоване шоу побудоване на іграх і діалогах з глядачем, що,без сумніву, підкорить дитячі та дорослі серця!

Дія відбувається у майбутньому. Головний персонаж, перебуваючи на Різдвяних канікулах, випадково приймає сигнал SOS з новорічної станції Санта Клауса: «Сталася біда! Космічні пірати викрали всі подарунки»!А це значить, що святкування  Різдва опиняється під загрозою, томухлопчик вирушає на допомогу. Подорож до незвичайних планет та неймовірні пригоди чекають нанього.

На допомогу приходять космічні друзі - робот Стів з Планети роботів, міжгалактична суперзірка Космодіва з Зоряної планети та відомий космічний DJ Зеркаліос з Дзеркальної планети. Але тільки завдяки нашим маленьким глядачам вдається врятувати подарунки та повернути Різдво.

Фантастичні новорічні пригоди розпочнуться вже у міжзоряному просторі Планетарію - фойє, де на вас чекає розважальна програма. Після повнокупольного шоу у Зоряній залі дива не закінчаться: фантастичні герої, конкурси, ігри та Велика космічна дискотека біля унікальної Космічної ялинки.

А ще на вас чекає Новорічний сюрприз: Київський Планетарій дарує дітям віком від 5 до 12 років знижку 20% при купівлі квитків безпосередньо в касах Планетарію та смачні новорічні смаколики.

Тривалість новорічної шоу-програми – 1 год.30 хв.

Завітайте на новорічне шоу до Київського Планетарію!

Ми подаруємо вам неймовірні враження та яскраві емоції на цілий рік!

Предварительный заказ