Категории Информация
Кассы Добавить событие
Александр Пономарев и Михаил Хома – Украина Победит!
30 ноября 2024

Александр Пономарев и Михаил Хома – Украина Победит!

Цена: 350-2890 грн

Дворец Украина
ул. Большая Васильковская, 103
Купить билет
350-2890 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Александр Пономарев и Михаил Хома – Украина Победит!"

Продолжительность события — 80 минут.
30 нояб., суббота
18:00
350-2890 грн
Купить билет

О событии

Фантастичні Олександр Пономарьов та Михайло Хома з великою оновленою програмою – «Україна переможе»!

30 листопада у НПМ «Україна» відбудеться найочікуваніший концерт цієї осені! Витончені, талановиті Олександр Пономарьов та Михайло Хома вийдуть на сцену разом, щоб заспівати для вас улюблені дуети та нові хіти – змістовні, чуттєві, багатогранні! Вони – справжні артисти, які дивують своєю творчістю, відкриваючи в душі таємне та глибоке. Їх пісні витримали випробування часом, пісні, які люблять і співають до сіх пір...

Нова надихаюча програма Олександра та Михайла «Україна переможе» у супроводі грандіозного симфонічного оркестру та хору передасть Вам унікально-таємне, сумно-мрійливе, бездоганно-витончене поєднання голосу та таланту, яке нікого не залишить байдужим.

Олександр та Михайло не тримають таланту «при собі», адже немає для них вищого задоволення, ніж дарувати радість людям. Одже чекаємо на вас на концерті, наповненому музикою вищого гатунку, незабутньою атмосферою майстерності, своєрідністю, міркуваннями та вірою в краще. Феєричне поєднання звуку та світла, неймовірне виконання нових та відомих хітів, фантастичні дуети та сюрпризи зігріюсь серце та надовго залишать цей вечір в пам’яті!

Де: НПМ «Україна»

Коли: 30 листопада, 18:00.

Концерт передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення у безпечному місці, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 30 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:40).

Слава Україні!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код