Категории Информация
Кассы Добавить событие
26 ноября 2022

Онлайн концерт: «Астор П’яццолла. Київський камерний оркестр»

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ФИЛАРМОНИЯ»
Цена: 100 грн

Онлайн
Онлайн

О событии

26 листопада Національна філармонія України транслюватиме концерт «Астор П’яццолла. Київський камерний оркестр» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

Найвідоміший твір видатного аргентинця прозвучить у виконанні Київського камерного оркестру за участю солістів. Астор П’яццолла писав свої «Пори року» у кілька етапів, між 1965 та 1970 роками. Власне, й ідея циклу виникла значно пізніше, спочатку це були самостійні композиції, які сам автор виконував на бандонеоні зі струнним квінтетом. У 1970-му році виникла назва, що об’єднала усі твори в цикл. Відтак «Пори року» П’яццолли стали таким собі аналогом іншого знаменитого концертного циклу, «Пори року» Антоніо Вівальді.

Програма:

Adios Nonino, обробка для скрипки з оркестром А. Рахманіна

Танго “Kicho” («Кіко») для контрабаса з оркестром

Цикл концертів «Пори року в Буенос-Айресі» для скрипки з оркестром

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 26 листопада. Початок о 18:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: [email protected].

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – [email protected], вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код