Категории Информация
Кассы Добавить событие
Онлайн концерт: Моцарт, Брамс. Симфонічний оркестр НФУ
18 августа 2022

Онлайн концерт: Моцарт, Брамс. Симфонічний оркестр НФУ

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ФИЛАРМОНИЯ»
Цена: 100 грн

Онлайн
Онлайн

О событии

Онлайн концерт: Моцарт, Брамс. Симфонічний оркестр НФУ

18 серпня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Моцарт, Брамс. Симфонічний оркестр НФУ» онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка. Диригент – Антоній Кедровський.

Антоній Кедровський народився 1994 року в Києві. Від п’яти років почав навчатися грі на скрипці. Як скрипаль, закінчив Національну музичну академію України. Під час навчання в Академії паралельно опановував мистецтво оркестрового диригування. Навчався у знаних українських диригентів Миколи Дядюри, Аліна Власенка та Романа Кофмана. Продовжив навчався в авторитетних професорів у Таллінні, Ганновері й Відні. Співпрацював з різноманітними оркестрами як диригент і скрипаль.

У концерті з оркестром Національної філармонії Кедровський виконає німецько-австрійську класику. Червоною ниткою програми пройде традиція віденської класичної школи. З одного боку – це Моцарт, його Симфонія «Лінц», створена 1783 року в однойменному австрійському місті. А з другого – Гайдн. Власне, шану австрійському класику віддав у своєму творі німецький композитор Йоганнес Брамс: написав Варіації на тему його «Хоралу святого Антонія». Цей твір Брамса став симфонічним дебютом Брамса.

Програма:

В. А. Моцарт – Симфонія № 36 («Лінц») до мажор, KV 425

Й. Брамс – Варіації на тему Й. Гайдна для оркестру, тв. 56а

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 18 серпня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код