Рус Укр Eng
Категории Информация
19 августа 2021

Онлайн концерт: Петр Чайковский. Симфонический оркестр НФУ

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ФИЛАРМОНИЯ»
Цена: 50 грн

Онлайн-трансляция

О событии

19 серпня у Національній філармонії України у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні промені» звучатиме музика Петра Чайковського. Його творами кияни захоплювались ще за життя композитора.
Чайковський любив бути в Україні, зокрема, в Києві. Тут він зустрічався з Миколою Лисенком, слухав хор у Софії Київській та прем’єри власних опер. Декілька творів Чайковський написав саме в Україні, зокрема, дві симфонії, романси на вірші Тараса Шевченка та легендарний Перший фортепіанний концерт.
Цього разу у виконанні академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Антонія Кедровського звучатимуть «Варіації на тему рококо для віолончелі з оркестром», де Чайковський віртуозно «грається» стилями, продовжуючи традиції і XVIII століття. Солісткою виступить віолончелістка Марія Могилевська.
Програма концерту:
П. Чайковський. Увертюра-фантазія «Ромео і Джульєтта», тв. 42
П. Чайковський. Варіації на тему рококо для віолончелі з оркестром (редакція В. Фітценгагена), тв. 33
П. Чайковський. Симфонія № 4 фа мінор, тв. 36
Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 19 серпня. Початок о 19:00.
Про доступ до онлайн трансляцій концертів.
Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:
1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.
2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.
3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.
4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.
5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.
6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.
Предварительный заказ