Категории Информация
Кассы Добавить событие
Орган под звездами «КинОрганум» (OPEN DOOR 19:00)
16 марта 2024

Орган под звездами «КинОрганум» (OPEN DOOR 19:00)

Цена: 800-1200 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Купить билет
800-1200 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Орган под звездами «КинОрганум» (OPEN DOOR 19:00)"

Продолжительность события — 60 минут.
16 мар., суббота
19:30
800-1200 грн
Купить билет

О событии

OPEN DOOR 19.00! Для Вас, вперше в Київському Планетарії, відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою "Зіркою" неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Київський Планетарій в рамках мистецького проєкту ARTSpace запрошує на повнокупольний музичний концерт у форматі 360ﹾ - Орган під зорями «КінОрганум».

«КінОрганум» – чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою чи відкрити нові горизонти звучання цього вічного інструменту.

Програма створена для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Це суміш класичного звучання та електронних гармоній, які створюють незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно.

Тільки у Київському Планетарії на концерті зібрані кращі хіти під виконання органу в ансамблі з роялем. Глядач порине у фантастичний світ відомої музики з кінофільмів, яку інтерпретували наші виконавці.

Класика в електронному звучанні – гарантія позаземної атмосфери, яка поєднується з повнокупольними проекціями 360ﹾ на одному з найбільших куполів Європи у Київському Планетарії.

На вас чекають яскраві враження та гармонічне поєднання з музикою, в якій пануватимуть глибокі та величні звуки органу.

Учасники:

– Органний пульт – Олена Болюх – талановита українська органістка, лауреат V Міжнародного конкурсу органістів ім. В. Кікти (2012). Веде активну сольну концертну діяльність, а також виступає з ансамблевими, хоровими колективами та оркестрами в Україні, Польщі, Франції. У репертуарі твори майстрів XVI-XVII ст., композиторів епохи Відродження, бароко, романтизму та сучасних авторів.

– Фортепіано – Євгеній Геплюк – концертний виконавець, старший викладач кафедри спеціального фортепіано №1 Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського. Лауреат численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Веде активну виконавську діяльність з сольними програмами в концертних залах України та за кордоном. Також виступає у складі камерних ансамблів та як концертмейстер.

Євгеній володіє широким репертуаром, який охоплює твори різних стилів. Його грі властиві майстерність, глибоке проникнення в зміст твору, відчуття стилю, масштабність, вміння володіти аудиторією.

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі - 60 хвилин.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код