Категории Информация
Кассы Добавить событие
Peter Breiner (conductor, solo piano) в сопровождении оркестра
30 октября 2023

Peter Breiner (conductor, solo piano) в сопровождении оркестра

Цена: 770-2880 грн

Национальная музыкальная академия Чайковского
г. Киев, ул. Городецкого, 1-3/11
Купить билет
770-2880 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Peter Breiner (conductor, solo piano) в сопровождении оркестра"

Продолжительность события — 90 минут.
30 окт., понедельник
19:00
770-2880 грн
Купить билет

О событии

З надзвичайною гордістю оголошуємо про концерт у складі:

-Людини-легенди Peter Breiner (conductor, solo piano, London, https://www.peterbreiner.com/) диригента Лондонського Королівського Оркестру та знаменитого аранжувальника Бітлз, композитора. І він …не тільки блискучий віртуоз, а й неперевершений артист. Він є одним із найбільш записуваних музикантів у світі: випущено понад 260 компакт-дисків, продано мільйони альбомів та незліченну кількість альбомів.

- Alexei Yavtuhovich (solo violin, Collegium Musicum, USA, http://www.collegiummusicumnj.org/) президента Collegium Musicum, що об'єднує понад 100 видатних музикантів по всьому світу;

- Bogdan Rumyantsev(solo cello) -соло віолончель керівника відділу міжнародних зв"язків Київської Консерваторії;

у супроводі камерного оркестру.

Концерт складається з трьох різних на перший погляд напрямів, які нерозривним зв'язком пов'язані часом та відстанню. Тому цей концерт і має назву, три відомі музиканти з різних континентів виконають твори в сучасній реконструкції кожен.

Перша частина: концерт ре мінор Баха у реконструкції соло скрипки, яка буде виконана на інструменті італійського майстра Дженаро Ді Лючиа. Вперше у 2018 році цю реконструкцію зміг виконати японський скрипаль Shunske Sato. І тепер у виконання видатних музикантів та оркестру ви почуєте три частини цього концерту, де друга частина Адажіо - це розмова з Богом…

Друга частина: музика Peter Breiner "Beatles Concerto Grosso". Це об'єднання музики майстрa 18-го століття, Йоганна Себастьяна Баха , з одного боку, та пісні The Beatles (Джона Леннона, Пола Маккартні, Джорджа Харрісона та Рінго Старра) з іншого.

Третя частина: «Пори року в Буенос-Айресі» Аstor Pizzolla

У 1996-1998 роках було зроблено вільну транскрипцію «Пори року в Буенос-Айресі» Astor Pizzolla для скрипки та струнного оркестру. Саме її буде виконано. Ви поринете у танго як у ліричну сюїту про почуття маленької людини у великому місті. Astor Pizzolla намагається описати життя мешканця Буенос-Айреса; за допомогою танго виникає богемний образ Буенос-Айреса, вираз душі Буенос-Айреса. Самотність, холод у Invierno Porteño… почуття самотності та холоду переривається сильними ритмічними імпульсами… У Primavera Porteña ми знаходимо перше кохання. Тіло та спокуса. Пікнік у парку. Закохані. Місто відродилося після зими. Дерева пофарбовані в зелень і запах квітів затопило все місто».

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код