Категории Информация
Кассы Добавить событие
Pink Floyd – как искусство. Мультимедийная лекция
17 декабря 2023

Pink Floyd – как искусство. Мультимедийная лекция

Цена: 250 грн

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ
Купить билет

Заказать билеты на "Pink Floyd – как искусство. Мультимедийная лекция"

17 дек., воскресенье

О событии

На мультимедійній лекції ми поговоримо про вплив гурту Pink Floyd на масову культуру. Про те, які рядки з їхніх пісень стали мемами, а обкладинки альбомів лягли в основу різноманітних витворів сучасного мистецтва – картин, скульптур, колажів, компьютерних анімацій. Наприкінці ми познайомимось з творчістю дивного дизайнера Сторма Торгесона, який створив обкладинки альбомів групи і якого по праву називають шостим учасником Pink Floyd. Ми побачимо декілька десятків його робіт, які за своєю яскравістю та виразністю можуть змагатись з картинами Далі. Після лекції послухаємо найкращі кавери групи, створені в різних країнах світу і звичайно, “Червону калину” – хіт, який був записаний учасниками групи нещодавно в знак підтримки боротьби України з агресором.

Приходьте, буде пізнавально!

Лектор - Сергій Доценко, кандидат фіз-мат. наук, доцент в галузі прикладної математики та інформатики. Мистецтво є захопленням лектора протягом десятилітть. Веде лекції нестандартно - бачить і тлумачить арт так, як суто творчі люди не здатні. Лекції проводить інтерактивно, задає цікаві питання аудиторії. Після лекції відбувається коротке обговорення, де учасники події можуть задати питанння, висловити свою думку та поділитись враженнями з аудиторією.

Вартість участі в лекції за передплатою 250 грн (що включають 150 грн барний депозит, тобто вино й закуска на цю суму).

Наші арт- й мультимедійні лекції регулярно відбуваються в богемному місці в оточенні картин – в MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - https://www.facebook.com/modigallery/events ). Тел. для довідок: +380 66 355 1847.

Любите вино й мистецтво – значить, в у Моді )

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код