Рус Укр Eng
Пиноккио, или История о том как быть человеком
25 мая 2019

Пиноккио, или История о том как быть человеком

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
50-200 грн

Национальная музыкальная академия Чайковского
г. Киев, ул. Городецкого, 1-3/11

О событии

Вистава про людину, її долю та пошук свого шляху. Казка-притча для батьків і дітей, про сім’ю та її цінності!

Історія Піноккіо не тільки про те, як дерев’яшка стає людиною, але й про те як хлопчик, який мріє про материнське і сімейне тепло, стає сином.

Спектакль про покликання бути сім’єю, про труднощі і радощі батьківства, про любов близьких людей. Це історія про пригоди людей, в яких ми бачимо кожного з нас, як у ролі дитини, так і в ролі батьків, які завжди радо розкриють свої обійми, пригорнуть, захистять від усіх негараздів та опікою і турботою створять в душі тепло, в якому серце тане і розчиняється. Це спектакль — для чоловіків, які вчаться бути батьками; для жінок, які хочуть бути хорошими і люблячими матерями та доньками; для усіх, хто вдячний своїм батькам. Історія про любов, турботу і тепло у всьому та для всіх. Це казка, що вчить цінувати та берегти оточуючих та рідних. Бережіть одне одного і приходьте до нас на виставу!

Виставу рекомендовано для перегляду сім’ям з дітьми віком 10–100 років. Особливо корисно буде для підлітків, які намагаються знайти себе в світі та відкрити власне «я».

Ролі виконують: Григорій Бакланов, Олена Мамчур, Дар’я Творонович, Марія Трєпікова, Яна Коверник, Владислав Мамчур, Юрій Вутянов, Руслан Сокольник, Андрій Попков.

  • Режисер — заслужена артистка України Олена Лазович
  • Тривалість — 1 час 40 мин (без антракту)
  • Мова вистави — українська

Вистава для сімейного перегляду з дітьми від 10 років

Предварительный заказ