Категории Информация
Кассы Добавить событие
Поэтические среды
12 июня 2024

Поэтические среды

Цена: 300 грн

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ
Купить билет

Заказать билеты на "Поэтические среды"

Продолжительность события — 150 минут.
12 июн., среда

О событии

По середах у Галереї "Моді" відбуваються такі події, як "Поетичний дует", "Поетична Імпровізація", "Вечір Недописаних Віршів", "Вечір Поетичних Перекладів" тощо. Слідкуйте за нашим розкладом, щоб точно знати, яка саме подія з цього переліку відбудеться найближчої середи!

* Поетичний дует

Головною особливістю проекту "Поетичний дует" є те, що поети не змагаються, а навпаки — творчо доповнюють та дружньо підсвічують один іншого.

Тож відбувається максимально теплий та ламповий вечір на двох, коли автори читають по черзі, маючи на виступ сумарно по 35-40 хвилин кожний.

* Поетична Імпровізація

Окрім написання швидких імпровізацій на цікаві теми, присутні можуть робити, фактично, що завгодно:

- мірятися свіжонаписаним;

- ділитися секретами майстерності;

- питати поради щодо складних випадків на виробництві текстів;

- перевіряти на присутніх, чи гарно заходить новий креатив;

- з'ясовувати, що ж все таки краще - верлібр чи силаботоніка

тощо.

В кінці заходу той, хто імпровізував найбільш натхненно, отримає приз від закладу – келих вина!

* Вечір Поетичних Перекладів

Поетичний переклад відноситься до найскладнішого напряму перекладу, оскільки він вимагає передачі ритму, рифми та й самого поетичного слова.

Подія працює в обидва боки: автори діляться перекладами з української на польську, англійську, французьку, хорватську тощо; а також вони будуть ділитися досвідом - інколи болючим - перекладів з "собачої" на "солов'їну".

* Вечір Недописаних Віршів

Відвідувачам пропонується формат умовного поетичного круглого столу/воркшопу:

▪️ учасники по черзі читають по одному недописаному віршу (або віршу, який на думку автора невдалий і потребує допрацювання), а решта учасників висловлюють рефлексії, критику, зауваги, коментарі, пропозиції.

▪️ учасник, чий вірш намагаються реанімувати, все записує собі – можна на диктофон, можна в блокнот чи в текстовий файл, а потім в спокійній обстановці вдома пробує дописати/переписати текст. якщо обговорення вірша публічно дозволило автору його закінчити/причесати, то на одній з наступних зустрічей автор може поділитися результатом (або прямо в цій групі, чому ні?)

▪️ чому це може бути класно?

- взаємодія досвідченіших авторів з початківцями = прокачка рівня або (нова) роль ситуативного ментора

- дружні, турботливі поради щодо текстів – але виключно щодо тих, які хоче препарувати сам автор

- колективний розум поетів продукує кращі ідеї, ніж чат GPT (інфа сотка)

- можливість реально дописати свої тексти, які опинилися в глухому куті (а потім виступити з ними на дуелях, дуетах, забавах тощо. або й збірку випустити;)

Наше добре вино допомагає учасникам розкриватися, додає виразної чуттєвості вечору, в кінці якого усі почуваються наповненими й зближеними, адже разом пережили купу шикарних емоцій.

Модерує зустрічі поет й ведучий творчих подій Андрій Рассказов-Ковалевський.

Зустрічі відбуваються щосереди 18:30 - 21:00 в богемному місці у оточенні картин – в MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - www.facebook.com/modigallery/events. Тел. для довідок: +380 50 758 6462).

Вартість участі в Поетичних Середах для відвідувачів – 300 грн. за передплатою (з них 200 грн депозит – сума, на яку повністю можна випити вина, скуштувати інші напої, закусити чи посмакувати згідно демократичних цін в закладі).

Любите вино й поетів – значить, ви у Моді )

Предварительный заказ
Заявка на промо-код