Категории Информация
Кассы Добавить событие
01 декабря 2022

Прем’єра фільму «ОБМІН» і творча зустріч з акторами і творцями

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 150-200 грн

Дом Кино
г. Киев, ул. Саксаганского, 6

О событии

01 грудня о 18:00 прем’єра української кінострічки «ОБМІН» і творча зустріч з акторами та творцями фільму - в осередку Кіноспільнота у Будинку кіно.

ФІльм – "Обмін"– це воєнна драма про історії двох сімей, де дорослі чоловіки взяли до рук зброю, відтак схрестили свої долі.

Як віддати батьківський борг по той бік лінії фронту? Чому вбиватиме лікар і коли вірити ворогу? Чим війна на сході України не схожа на жодну іншу війну у світі? Це глибоко кінематографічний погляд на стосунки батьків та дорослих дітей в обставинах російського вторгнення в Україну.

Режисером стрічки виступив Володимир Харченко-Куликовський, автори сценарію – Костянтин Лінартович та Влад Дудко, оператор – Сергій Борденюк. Виробництво – "Кінокомпанія 2016", продюсер – Євгеній Д'яченко.

Головні ролі виконали: В'ячеслав Довженко, Єгор Козлов, Дмитро Лінартович, Василь Баша, Ганна Адамович, Владислав Мамчур, Олександр Єфименко, Андрій Олефіренко

Дистриб'ютор - компанія UFD

Про фільм: «Обмін», (Україна, 2022)

Жанр: драма, військовий

Режисер: Володимир Харченко-Куликовський

Актори: В'ячеслав Довженко, Єгор Козлов, Дмитро Лінартович, Василь Баша, Ганна Адамович, Владислав Мамчур, Олександр Єфименко, Андрій Олефіренко

Тривалість фільму:1 год. 30 хв.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код