Категории Информация
Кассы Добавить событие
Прем'єра нового фільму "Динозаври: подорож у часі"
06 декабря 2023

Прем'єра нового фільму "Динозаври: подорож у часі"

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «НОВЫЙ ГОД»

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3

О событии

Друзі! В цей чудовий день ми раді вітати Вас у Київському Планетарії та представити новий захоплюючий фільм "Динозаври: подорож у часі". А ще ми підготували для вас розважальну програму та неймовірну космічну дискотеку!

Хочемо побажати Вам міцного здоров'я, здійснення мрій ( а головне, спільної для нас усіх!!!) та цікавих звершень!

Динозаври: подорож у часі

Селеста, допитлива восьмирічна дівчинка, зачарована динозаврами. Одного разу, коли вона готувалася до доповіді про їх вимирання, в її кімнаті з'явилася чарівна і мудра істота - Місяць. Він поставив їй загадкове запитання: а що, якщо серед нас все ще живуть динозаври? Разом вони вирушили у грандіозну та дивовижну подорож у часі, щоб побачити Землю такою, якою вона була у далекому минулому. Вони дізналися, як сильно змінилися динозаври за мільйони років. Як з невеличких істот, схожих на ящірок, вони перетворилися на супер-хижаків, гігантських істот і тварин з надійною бронею. Вони спостерігали за ними аж до того дня, коли катастрофа призвела до їх масового вимирання. Але саме в той момент, коли здавалося, що все втрачено, Селеста знайшла ключ до секрету виживання динозаврів.

· Рік: 2022

· Тривалість: 28 хв.

· Вік: 6+

· Виробництво: Іспанія

Космічна вікторина (Земля,Сонце,Місяць)

Якщо ви хочете більше дізнатися про наше Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання – запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина. У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.

Повнокупольний фільм, виробництво: Україна, мова: українська, тривалість: 12 хв., рік: 2015, вік: 5+

Предварительный заказ
Заявка на промо-код