Категории Информация
Кассы Добавить событие
28 января 2023

Щенячий Патруль

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ДЕТЯМ»
Цена: 120-350 грн

Октябрьский дворец
Алея Героев Небесной Сотни, 1

О событии

Герої улюбленого мультсеріалу усі діти поспішають до своїх маленьких глядачів!

Хоробрі цуценята Скай, Крепіш, Зума, Маршал, Роккі, Чейз і, звичайно, відважний хлопчик Зік Райдер, – всі вони вже готові занурити сміливих глядачів у захоплюючі пригоди. З популярними супергероями хлопчаки та дівчата зустрінуться на захоплюючій інтерактивній виставі за участю акторів Київського театру ростових ляльок.

Дозвольте мрійте свого малюка справдитися! Приходьте на чудову виставу.

Для всіх дітей Щенячий Патруль – приклад наслідування. Сміливі цуценята та Райдер ніколи не залишаються байдужими до чужої біди. При цьому їх не лякають перешкоди на шляху. Використовуючи свої таланти та вміння, герої завжди можуть ухвалити вірне рішення та розібратися з будь-якими труднощами.

Сюжет вистави побудований таким чином, щоб кожен маленький глядач зрозумів: взаємодопомога, взаєморозуміння та добрі наміри – найкращі порадники у складній ситуації. А добро завжди повернеться сторицею.

Кожна дитина буде залучена до пригод і разом із цуценятами-рятівниками навчиться долати свої страхи, вірити в себе і не зупинятися на шляху до високої мети.

На дітей чекають веселі інтерактивні номери, багато позитивних емоцій та несподіваних зустрічей. Малюкам точно сподобається. Цуценята-рятувальники чекають на друзів!

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код