Категории Информация
Кассы Добавить событие
11 декабря 2023

Sinatra: Christmas

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

МЦКИ "Октябрьский дворец"
Алея Героев Небесной Сотни, 1

О событии

Запрошуємо вас 11 грудня на нове ексклюзивне шоу Павла Ільницького “SINATRA: CHRISTMAS" у Києві!

Чи слухали ви музику Френка Сінатри? Звісно, що так! Особливо напередодні новорічних і різдвяних свят ми часто чуємо його популярні пісні, зокрема, "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas" та інші.

Концерт "Павло Ільницький: SINATRA CHRISTMAS" - чудова нагода насолодитися різдвяними композиціями у виконанні Павла Ільницького, у супроводі оркестру під керівництвом диригента Денніса Аду.

«Український Френк Сінатра» – так неформально називають Павла Ільницького, – одного з найвідоміших джазових співаків України. Вокальні навички здовував у зірки Бродвею - Річарда Берклі. Тривалий час проживав у Англії та Німеччині.

Особливою несподіванкою для слухачів стане музична зустріч з Деннісом Аду – одним із найбільш яскравих джазових бенд-лідерів та безсумнівно найвідомішим джазовим трубачем України.

Зірковою гостею у концерті є неймовірна Марта Адамчук – співачка, телеведуча, зірка «Жіночого кварталу» та шоу «Голосу Країни».

Для вас звучатимуть: "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas", "Santa Claus Is Coming To Town", "Silent Night, Holy Night", "Magic Moments" та інші композиції.

У цей непростий для всіх українців час ми не залишається осторонь. Своєю творчістю ми хочемо підтримати культурний та музичний фронт України. У темні часи культура є світлом надії, особливо для тих людей, які зазнали жахіття війни.

Протягом концерту відбудеться збір коштів на Збройні Сили України, а також благодійний аукціон!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код