Категории Информация
Кассы Добавить событие
26 апреля 2024

Что женщине хорошо, то мужику кредит

Цена: 290-540 грн

Дом Архитектора
г. Киев, ул. Бориса Гринченко, 7
Купить билет
290-540 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Что женщине хорошо, то мужику кредит"

Продолжительность события — 120 минут.
26 апр., пятница

О событии

ДИВНІ ЛЮДИ. ЩО ЖІНЦІ ДОБРЕ, ТО МУЖИКУ КРЕДИТ в Києві!

Чекаємо на вас 26 квітня 2024 року о 18:00 в Будинку архітектора.

А давайте зустрінемо чудове весняне свято 14 квітня добре та без кредиту?

26 квітня 2024 року, напередодні Жіночого дня, актори театру «ДИВНІ ЛЮДИ» зберуться на одній сцені, щоб створити святковий настрій, розсмішити і зарядити гарним настроєм милих дам. Ця комедійна вистава урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Всі ми, і чоловіки і жінки, маємо деякі омани щодо один одного. Прийнято вважати, що жінки люблять побалакати, та ось тільки багато чоловіків у цьому плані нічим не поступаються. Тому продовжуємо тему чоловічих розмов про стосунки із прекрасною половиною людства. Промиємо «кісточки» та обговоримо всі слабкі та сильні сторони взаємин. Адже кожній статі необхідно знати свої сильні сторони… щоб зуміти посміятися з своїх слабкостей!

Чому варто піти на виставу від театру «ДИВНІ ЛЮДИ»?

Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.

Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися більше про себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя.

Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано.

Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «ДИВНІ ЛЮДИ». Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди - це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само, це унікальне поєднання того, що вистави відбуваються у взаємодії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр «ДИВНІ ЛЮДИ».

Панове, запрошуємо Вас в незвичайний, але повний харизми театр «ДИВНІ ЛЮДИ»!

Вистава українською мовою. Обмеження за віком 16+

До зустрічі!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код