Рус Укр Eng
14 февраля 2019

STAND-UP in UA: Иван Усович

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
150 грн

Premier Palace Hotel. Софиевский Гранд холл
г. Киев, бул. Тараса Шевченка, 5-7/29

О событии

14 лютого о 19:00 в Софієвському Гранд Холі готелю Premier Palace (бульвар Тараса Шевченка, 7/29) додатковий концерт резидента ВЕЛИКОГО STAND UP від Comedy Club Production Івана Усовича! Запрошені гості: Максим Кравець та Андрій Щегель.

Пропонуємо провести День Закоханих у вишуканому Софієвському Гранд Холі готелю Premier Palace з найкращими стендаперами та якісним гумором. І звичайно, у свято Кохання головною темою вечора будуть — відносини.

Відверті і сміливі жарти про те, що є важливою частиною нашого життя, і в чому без гумору не обійтись. Це буде стендап-шоу про реальні ситуації в житті чоловіка і жінки. Ваня Усович, Максим Кравець та Андрій Щегель поспілкуються з глядачами та поділяться крутими жартами, які накопичуються у них кожного дня. А розкішна зала з невеликою кількістю глядачів створить камерну атмосферу, що нагадуватиме більше особисту зустріч з артистами, аніж концертну подію.

Stand Up шоу — це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і новий формат STAND UP IN UA надає сильного поштовху цьому напрямку. У ньому виступають тільки найтоповіші стендапери на території всього СНД. І цього разу хедлайнером вечора стане білоруський комік Ваня Усович — один з найтиповіших та затребуваних стендап-артистів.

Перший виступ Івана відбувся в 2013 році, у віці 20 років в проекті Stand Up в новій рубриці для новачків — «Відкритий мікрофон». Глядач оцінив гумор Вані і його можливість цікаво жартувати, і дуже скоро він став постійним резидентом Stand Up. Окрім прекрасного відчуття гумору, у Вані також присутні харизма, своя особлива подача матеріалу та артистизм, над якими він постійно працює.

А також на сцені виступатимуть швидко набираючі оберти українські стендап-артисти.

Максим Кравець — справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. Максим — фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», автор та актор гумористичного проекту «#шоуюри» на телеканалі «1+1», кіноактор та кіносценарист, один з небагатьох якісних україномовних стендаперів.

Андрій Щегель — найскандільніший, андерграундний і ексклюзивний комедіант, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, резидент клубу «Підпільний Stand Up».

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.

Тому 14 лютого, у День Закоханих, на вас чекає тільки якісний, «смачний» гумор від Івана Усовича, Максима Кравця та Андрія Щегеля.

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською та українською мовами. Рекомендовано особам від 18 років.

Предварительный заказ