Рус Укр Eng
31 августа 2019

Stand-Up: Last summer day!

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
250 грн

Скворечник - Кафе на деревьях
г. Киев, Гидропарк

О событии

Стендап — це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Виступають:

  • СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО — комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
  • СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО — магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання — БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.
  • ДЕНИС ГОЛИШЕВ — резидент «Карате стендап клуба», автор студії «Мамахохотала».
  • СЛАВА БУ — учасник та організатор Standup_ks (Херсон) та Standup_Niko (Миколаїв), учасник телевізійного проекту «Розсміши коміка».
  • АНДРІЙ БЕРЕЖКО — учасник проекту «Сomedy Батл» та «Відкритого мікрофону на ТНТ», переможець проекту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху».
  • Ведучий вечора, ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ — киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.

Давайте проведемо літо разом!

Тривалість програми 1,5 години. Рекомендовано особам від 18 років.

«Ukrainian Stand-Up Agency» — серйозний підхід до смішних подій!

Предварительный заказ