Категории Информация
Кассы Добавить событие
Стендап и вино у Boho Yosai
17 декабря 2023

Стендап и вино у Boho Yosai

Цена: 390-650 грн

Boho Yosai
вул. Мазепи, 1
Купить билет
390-650 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Стендап и вино у Boho Yosai"

Продолжительность события — 120 минут.
17 дек., воскресенье

О событии

«NI:KA CONCERT» представляє серію великих концертів «Стендап та вино» в розкішному концерт-холі «Boho Yosai» (вул. Івана Мазепи, 1, 3-й поверх).

«Стендап та вино у Boho Yosai» - це чудова можливість провести незабутній вечір з коханою людиною або в компанії друзів, насолодитись келихом вина або коктейлем та від душі посміятись.

Для тебе жартуватимуть:

Макс Вишинський – комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.

Лєра Мандзюк – прима української стендап-комедії родом із Закарпаття, стендап-комікесу у проекті «Жіночий квартал», коментатор телешоу «Богиня шопінгу», неодноразова переможниця шоу «Розсміши коміка».

Артур Петров – участник телешоу «Комік на мільйон» на «ICTV», виховує двох дітей та мопса, тому теми для жартів народжуються щодня.

Андрій Бережко – переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим :)

25% передаємо на потреби ЗСУ.

«NI:KA CONCERT» - агентство, що створює красиві концертні події та заходи. Ми – це твій стильний відпочинок, популярні артисти та гарантія відмінного настрою.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код