Категории Информация
Кассы Добавить событие
Стендап и вино в Boho Yosai
14 апреля 2024

Стендап и вино в Boho Yosai

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «STAND-UP»

Boho Yosai
вул. Мазепи, 1

О событии

«NI:KA CONCERT» продовжує сезон 2024!

Запрошуємо на перший в Новому році великий концерт «Стендап та вино» в розкішному концерт-холі «Boho Yosai» (вул. Івана Мазепи, 1, 3-й поверх).

«Стендап та вино у Boho Yosai» – це чудова можливість провести незабутній вечір з коханою людиною або в компанії друзів, насолодитись келихом вина або коктейлем та від душі посміятись.

Для тебе жартуватимуть:

Макс Вишинський – комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.

Настя Зухвала – українська стендап-комікеса, котра збирає великі зали в Україні та Європі, радіоведуча, сценаристка та колумністка.

Андрій Бережко – переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим :)

Андрій Рибак – ведучий вечора, комік, шоумен, відомий участю в проєктах «Ліга Сміху», «Розсміши коміка» та популярних ютюб-шоу.

25% передаємо на потреби ЗСУ.

«NI:KA CONCERT» – агентство, що створює красиві концертні події та заходи. Ми – це твій стильний відпочинок, популярні артисти та гарантія відмінного настрою.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код