Категории Информация
Кассы Добавить событие
Стендап и вино в Boho Yosai
31 марта 2024

Стендап и вино в Boho Yosai

Цена: 390-850 грн

Boho Yosai
вул. Мазепи, 1
Купить билет
390-850 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Стендап и вино в Boho Yosai"

Продолжительность события — 80 минут.
31 мар., воскресенье

О событии

СТЕНДАП ТА ВИНО У BOHO YOSAI

«NI:KA CONCERT» представляє серію великих концертів «Стендап та вино» в розкішному концерт-холі «Boho Yosai» (вул. Івана Мазепи, 1, 3-й поверх).

«Стендап та вино у Boho Yosai» - це чудова можливість провести незабутній вечір з коханою людиною або в компанії друзів, насолодитись келихом вина або коктейлем та від душі посміятись.

Для тебе жартуватимуть:
Макс Вишинський – комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.
Вася Байдак – популярний український стендап-комік, волонтеактор відомого Інародного театру абсурду «Воробушек», хрещений батько унікального персонажа Бубудук.
Андрій Бережко – переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим :)
Андрій Рибак – ведучий вечора, комік, шоумен, відомий участю в проєктах «Ліга Сміху», «Розсміши коміка» та популярних ютюб-шоу.
25% передаємо на потреби ЗСУ.

«NI:KA CONCERT» - агентство, що створює красиві концертні події та заходи. Ми – це твій стильний відпочинок, популярні артисти та гарантія відмінного настрою.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код