Категории Информация
Кассы Добавить событие
Стендап и вино. Большой концерт
22 сентября 2023

Стендап и вино. Большой концерт

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «STAND-UP»
Цена: 350-550 грн

Stand Up Art House
вул. Cаксаганського, 1г

О событии

«NI:KA CONCERT» представляє серію великих концертів «Стендап та вино» в концерт-холі «Stand up Art House» на Палаці Спорту (Саксаганського 1Г)

«Стендап та вино» - це чудова можливість провести незабутній вечір з коханою людиною або в компанії друзів, насолодитись келихом вина або коктейлем та від душі посміятись.

Для тебе жартуватимуть:

Макс Вишинський – комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.

Фелікс Редька – харизматичний і талановитий комік, автор гучних скетчів про Анатолія Почечуна (народного мера Сум), пародії на Олексія Арестовича та успішного проєкту «Комік плюс історик».

Артур Петров – участник телешоу «Комік на мільйон» на «ICTV», виховує двох дітей та мопса, тому теми для жартів народжуються щодня.

Андрій Бережко – переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим :)

25% передаємо на потреби ЗСУ

«NI:KA CONCERT» - агентство, що створює красиві концертні події та заходи. Ми – це твій стильний відпочинок, популярні артисти та гарантія відмінного настрою.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код