Категории Информация
Кассы Добавить событие
Стендап в Атласе
21 октября 2023

Стендап в Атласе

Цена: 350-1500 грн

Atlas (клуб)
г. Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 37/41
Купить билет
350-1500 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Стендап в Атласе"

Продолжительность события — 120 минут.
21 окт., суббота
19:00
350-1500 грн
Купить билет

О событии

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ «Стендап в Атласі» У КИЄВІ?

Київ – місто, що не знає спокою

Млявість та нудьга – не про столицю. Та як відомо, ті, хто важко працює, також заслуговують на повноцінний релакс. А що може відновити втрачені сили та зарядити позитивом якнайкраще? – Правильно: щирий, невимушений сміх!

З огляду на велику долю імпровізації, постійний вербальний та емоційний контакт із публікою, стендап є одним із найскладніших напрямків у гуморі. Проте глядачі завжди із задоволенням приходять на концерти сучасних коміків та комікес: живі жарти на актуальні теми без табу і обмежень нікого не лишають байдужим. А для когось навчитися сміятися над власними проблемами – нове вміння, що допомагає здолати життєві труднощі.

Прекрасна нагода гарантовано підняти собі настрій та задонатити на ЗСУ.

Для тебе жартуватимуть:

Макс Вишинський - комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав сольний концерт в МЦКМ «Жовтневий Палац», також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами.

Василь Байдак - популярний український стендап-комік, актор відомого Інародного театру абсурду «Воробушек», хрещений батько унікального персонажа Бубудук.

Лера Мандзюк– прима української стендап-комедії родом із Закарпаття, стендап-комікеса у проекті «Жіночий квартал», коментатор телешоу «Богиня шопінгу», неодноразова переможниця шоу «Розсміши коміка».

Андрій Бережко- переможець «Розсміши коміка», учасник стендап-шоу «Гуднайт Клаб», іронізує над своїм життям, але вам здається, що над вашим 

Фелікс Редька– харизматичний і талановитий комік, автор гучних скетчів про Анатолія Почечуна (народного мера Сум), пародії на Олексія Арестовича та успішного проєкту «Комік плюс історик».

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код