Категории Информация
Кассы Добавить событие
Супермама - это я!
02 декабря 2023

Супермама - это я!

Цена: 350-1000 грн

Mercure Congress Centre
г. Киев, ул. Вадима Гетьмана, 6
Купить билет
350-1000 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Супермама - это я!"

02 дек., суббота
11:00
350-1000 грн
Купить билет

О событии

Знижка при покупці 2 квитків та більше, а також подарунки всім гостям!

2 грудня запрошуємо вас поринути в магічну атмосферу натхнення з зірковими спікерами, ведучими Перець FM, підтримкою проекту “Незламна мама” Фонду “Маша”, психологічними та творчими майстер-класами, розіграшем та церемонією нагородження неймовірних жінок! Діти від 3 років будуть розважатись з аніматорами у казковій дитячій зоні, щоб ви могли відпочити та насолодитись атмосферою. На локації є обладнане укриття.

"Супермама - це я!" – це мікс корисної інформації, надихаючих історій успіху, майстер-класів, подарунків та розваг для дорослих та дітей, де гості вже дізналися від профільних лікарів, експертів, спікерів про те, як віднайти внутрішню силу для дій, залишатися в материнстві особистістю, встигати вести бізнес, бути мамою та дружиною, як виховати допитливу та відкриту дитину , та багато інших «mom-hacks».

Що входить у вартість квитка:

--цінні подарунки від партнерів

-лекції та доступ до презентацій дегустації

-паркування

-участь у розіграші подарунків

-фотозона та фотозвіт

-майстер-класи

-make up зона

-пригощання ігристим

-діти до 3 років не потребують окремого квитка

За роки проведення заходів ми та наші івенти пройшли через ряд трансформацій, і особливо у військові часи ми не можемо залишатись осторонь подій та хочемо додати екстра-цінності тому, що робимо, а саме - надихати, давати сили для руху вперед, розвитку особистостей, поштовх для підкорення вершин кожній жінці. Саме тому концепція цього заходу включатиме голосування та церемонію нагородження жінок, які пройшли через складні часи, не втратили надію та рухаються вперед з бізнесом, життям, родиною - не дивлячись ні на що. Ми хочемо зруйнувати стереотип “слабкої статі”, відкрити в жінці особистість завдяки майстер-класам, відновленню ресурсу та надихаючим лекціям медійних спікерів.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код