Категории Информация
Кассы Добавить событие
The Tiger Lillies
30 мая 2024

The Tiger Lillies

Цена: 900 грн

Caribbean Club (Карибиан Клаб)
г. Киев, ул. Симона Петлюры, 4
Купить билет

Заказать билеты на "The Tiger Lillies"

Продолжительность события — 150 минут.
30 мая, четверг

О событии

THE TIGER LILLIES ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО УКРАЇНИ!

Майстри похмурого панк-кабаре та великі друзі нашої країни The Tiger Lillies повертаються із двома концертами у Львів і Київ. 28 травня, Львів, Fest!Republic

30 травня, Київ, Caribbean Club

The Tiger Lillies встали на бік України із перших днів повномасштабного вторгнення. Вони постійно говорять про це у власних соцмережах та висвітлюють події, які відбуваються тут. Щоб допомогти нам ще більше, The Tiger Lillies вирішили зробити найкраще, що може музикант – записати альбом. Він має назву Ukraine.

The Tiger Lillies зіграють хіти, які охоплять всю кар’єру гурту. За ці 30 років, траплялося чимало цікавого й несподіваного. І театральні постановки, і участь у створенні культового мюзиклу Shockheaded Peter, що має дві престижні премії Лоуренса Олів'є. І навіть альбом-колаборація із Kronos Quartet, що має номінацію на Grammy. Але головною якістю проявів The Tiger Lillies у розмаїтих напрямах культури залишилася вірність своєму артистичному шляху. А саме світу, який вони створюють своїми піснями. Темний, трошки лячний з одного боку, веселий і захопливий з іншого.

Музика The Tiger Lillies нагадує кабаре Берліну до Другої Світової Війни, давньої опери й циганської музики водночас. Цей специфічний мікс отримав визнання серед меломанів по всьому світу, а преса вважає, що в ідеальному світі The Tiger Lillies мали б брати участь у Євробаченні від Великої Британії.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код