Категории Информация
Кассы Добавить событие
20 сентября 2024

Тигроловы

Цена: 120-800 грн

Киевский национальный академический театр оперетты
ул. Большая Васильковская, 53/3
Купить билет
120-800 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Тигроловы"

20 сент., пятница

О событии

Мюзикл «Тигролови» (за мотивами роману Івана Багряного «Тигролови») режисера Сергія Павлюка – це динамічна постановка із насиченою сюжетною лінією, де є любов, свобода та жага до життя.

«Сміливі завжди мають щастя» – важливий посил, що здатний надихнути та спонукати до рішучих дій. При цьому, за будь-яких обставин, не розгубити своє душевне багатство та зберегти в собі людину - повноцінну, самодостатню, вільну особистість, яка зможе проявити активну життєву позицію і перемогти зло.

Головний герой, молодий український інженер-авіатор Григорій Многогрішний, правнук гетьмана Дем’яна Многогрішного, знаходить у собі сили кинути виклик страшній системі, витримати надважкі випробування, перемогти відчай і безвихідь, вистояти та зберегти людяність, долаючи перепони на шляху до щастя.

Лібрето: Кирило Бескоровайний, Антон Гуманюк

Композитори: Кирило Бескоровайний, Антон Гуманюк, Богдан Решетілов

На виставу "Тигролови" доступна послуга аудіодискрипції.

· - при купівлі квитка у касі у театру оперети, потрібно попередити касира про необхідність аудіодискриптора (послуга надається безкоштовно, ціна квитка на виставу фіксована);

· - при купівлі електронного або друкованого квитка в інших касах міста, необхідно зателефонувати адміністраторам театру оперети та замовити дану послугу за телефонами:

287-26-30 або 097-20-63-421;

· - попередити про надання цієї послуги необхідно не пізніше, ніж за 5 днів до дати вистави, зазначеної у квитку;

· -для отримання послуг звукоопису на вистави великої зали, необхідно придбати місце у партері;

· - у день вистави просимо прибути до театру за 30 хвилин до початку вистави для знайомства з аудіодискриптором та технічним обладнання для звукоопису.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код