Ваш город - Киев?
Тіна Кароль. Всеукраїнский тур

Тіна Кароль. Всеукраїнский тур

29 октября
воскресенье, 19:00
Дворец «Украина»
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 103
250-850 грн
Купить билет
До события осталось
70 дней
8 часов
9 минут
Тіна Кароль. Всеукраїнский тур
Продолжительность события — 120 минут.
19:00 29 октября
Дворец «Украина»
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 103
Купить билет
О шоу

Всеукраїнський тур «Тіна» — нова концертна програма Тіни Кароль! Це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary…
«Багатогранність жінки- це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати «, — говорить співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому — в концерті прозвучать, як прем’єри пісень, так і кращі хіти співачки.

Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Делієргієвим.

Глядачі зможуть побачити те, що не видно із залу для глядачів, розгледіти кожну прожиту емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спец ефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всій палітрою почуттів…

Хореографом-постановником туру став Василь Козар (Kozar Dance Theatre)

Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1 + 1!

Читать далее
Другие даты
город: Киев
29 окт., воскресенье
250-850 грн
30 окт., понедельник
180-1950 грн
31 окт., вторник
180-1950 грн
01 нояб., среда
180-1950 грн
Все билеты в твоем
смартфоне!
Онлайн заказ билетов
с твоего мобильного
Все билеты в твоем смартфоне!

Тіна Кароль. Всеукраїнский тур воскресенье 29 октября 19:00