Категории Информация
Кассы Добавить событие
Tribute Depeche Mode - ROCK YOU!
05 января 2024

Tribute Depeche Mode - ROCK YOU!

Цена: 150-600 грн

Docker-G pub
г. Киев, ул. Игоревская / Набережно-Крещатицкая, 13/5
Купить билет
150-600 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Tribute Depeche Mode - ROCK YOU!"

Продолжительность события — 120 минут.
05 янв., пятница

О событии

8 грудня гурт ROCK YOU в Docker-G pub з танцювальним супер-проєктом "Нові Романтики"!

В програмі пісні Depeche Mode, відомі хіти інших найкращих виконавців, сповнені драйвом і романтикою.

А вишенька на торті - танцювальний сет з найкращи хітів 80-х.

Соліст - Ігор Петров

ROCK YOU!

Цей унікальний проєкт був створений продюсерським і концертним агентством ROCK YOU! виключно орієнтуючись на музичні запити постійної аудиторії Докер пабу.

Супер-гурт ROCK YOU! виступає в Києві ексклюзивно тільки в Докер пабі. Його запрошують на великі шоу в концертних залах і open-aiри в інших містах України, але в Києві будинок цієї групи – Docker pub. Група може виступити на вашому заході в будь-якому іншому місці за погодженням з адміністрацією Докер пабу.

Ідея цього проекту – не один, як зазвичай, а відразу – три соліста на сцені (але на великій сцені їх було одного разу навіть п’ять!) І ці різнохарактерні і яскраві вокалісти доповнюють один одного, додаючи в уже знайомі пісні нові фарби. І, звичайно, головне це – репертуар: тільки мега-хіти класик-року (від 60-х років минулого століття до 2000-х років).

Солістами ROCK YOU! в різних виступах були: Ігор Петров (Queen, Scorpions), Анна Lady ROCK (історія жіночого року), останній хіпі України Богдан Совик (легендарні хіти 60-70-х років), Андрій Підгайний (Kiss, AC / DC, Motorhead), Валентин Вовк (Alice Cooper, AC / DC), Роман Сорокін (AC / DC), Олександр Онофрійчук (Queen), Іван Ворон (Queen, Scorpions), Сергій Мазанько (AC / DC, Bee Gees), Jack Frost (AC / DC – Bon Scott, Влад Воловіков (Queen).

Крім сольних

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код