Категории Информация
Кассы Добавить событие
У пошуках нової Землі + Подорож сузір’ями (класична програма) (Святкова програма)
31 мая 2024

У пошуках нової Землі + Подорож сузір’ями (класична програма) (Святкова програма)

Цена: 250-300 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Купить билет
250-300 грн
Купить билет

Заказать билеты на "У пошуках нової Землі + Подорож сузір’ями (класична програма) (Святкова програма)"

Продолжительность события — 41 минут.
31 мая, пятница

О событии

Придбавши квитки саме на цей фільм, Ви зможете не тільки з користю провести час, переглядаючи його в Зоряній залі, а і в отримати анімаційно-ігрову програму з флешмобами, вікторинами та взяти участь у захопливій космічній дискотеці Київського Планетарію.

У пошуках нової Землі

Зображення, що містить логотип, Графіка, Шрифт, дизайн

Автоматично згенерований опис Пропонуємо обрати мову перегляду!

Доступні мови перегляду шукайте в описі фільму та звертайтеся до представників Київського Планетарію щодо свого вибору мови.

Селеста — непосидюча й допитлива восьмирічна дівчинка, яка захоплюється астрономією. Перед сном до неї несподівано завітав Місяць. Разом вони вирушили у мандрівку Всесвітом, щоб дізнатися, що таке екзопланети та як їх можна виявити.

Вони спостерігають за невідомими планетами, океанічними світами та суперземлями. А під час космічної подорожі Місяць розповідає дівчинці про мисливців за екзопланетами, які спостерігають за небом у пошуках таких планет, як Земля.

Мова: українська, англійська.

Тривалість: 26 хвилин.

Рік: 2018

Рекомендований вік: 6+

Виробництво: Іспанія.

Подорож сузір'ями

В Зоряній Залі Планетарію, за допомогою унікального, оптико–механічного приладу всесвітньо відомої компанії Zeiss - «Планетарій», ми вирушимо у захопливу подорож до зірок. Серед вигаданих зоряних візерунків ми навчимося вирізняти найяскравіші сузір’я та дізнаємося пов’язані з ними легенди. .

Мова: українська.

Тривалість:15 хвилин.

Рік: 2017

Рекомендований вік: 9+

Виробництво: Україна.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу до 01.01.2025 р.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код