Категории Информация
Кассы Добавить событие
22 декабря 2023

Вечер фортепианных дуэтов «CHRISTMAS CELEBRATION»

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 200-300 грн

Дом Актёра
г. Киев, ул. Ярославов Вал, 7

О событии

Вечір фортепіанних дуетів

«CHRISTMAS CELEBRATION» / «Святкуємо Різдво разом»!

Заслужені артисти України

Наталія Кравченко

Максим Сидоренко

Яскравий подарунок на Різдво! Збірка з 12 різдвяних популярних колядок, гімнів і п’єс для фортепіанного дуету, а також інші музичні родзинки в концерті. Під час важких випробувань війни, пропонуємо слухачам поринути у світлі настрої очікування Різдва, запрошуємо на нову концертну програму, з оригінальних творів та відомих шедеврів української і світової класики в рідкісних транскрипціях для фортепіано в 4 руки.

Творча дружба між музикантами Наталією Кравченко та Максимом Сидоренком склалася ще під час навчання в Київській консерваторії у знаного в Україні проф. І. М. Рябова. Артисти продовжили плідно співпрацювати і надалі, як солісти Національного будинку музики. Н. Кравченко заснувала і є художньою керівницею ансамбля камерної музики «Равісан». М. Сидоренко вдосконалював свою виконавську майстерність в Австрії в Universität für musik und darstellende kunst, Грац, за двома музичними спеціальностями – піаніста та органіста.

Музиканти створили багато цікавих концертних програм, широко представлених в Україні. Слухачам полюбилися такі програми, як «Бах посміхається», «Французький шарм», «Вечір в стилі джаз», «Карнавал тварин», «Вишукана німецька класика», «Пори року: Вівальді і П’яццолла» та багато, багато інших.

Гру музикантів вирізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів фортепіано, особливо в дуетному звучанні. Адже недарма композитори в усі часи писали оригінальні твори в дуетному жанрі. Це ще більше збагачувало звучання, додавало виразних можливостей, від найтонших відтінків до потужного оркестрового розмаху, складало яскравий калейдоскоп фарб.

Святкуємо Різдво разом!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код