Категории Информация
Кассы Добавить событие
25 апреля 2024

Большой концерт – история украинской музыки "РеГЕНерация"

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Pochayna Event Hall
г. Киев, пр-т Степана Бандеры, 23

О событии

Великий концерт «РеГЕНерація» - це можливість відчути єднання з українською музичною культурою, вирушити в захопливу подорож крізь час та емоції, де кожен акорд – це крок до відкриття нових горизонтів

Ідея цього концерту полягає в тому, щоб, через спеціально відібрані твори української інструментальної музики різних історичних епох, відчути коріння нашої ментальності, принципи бойового духу, впертість та здатність рухатися вперед, а також відроджуватися і мобілізувати всі духовні сили у часи випробувань.

Концепція цієї програми виражена у назві та має кілька сенсів: наша "ГЕНетика" зберігає дух свободи, ми – "ГЕНЕРАЦІЯ", що дивиться у майбутнє.

Особливий формат концерту поєднує музику та слово і має емоційно та інтелектуально надихнути слухачів у ці важкі часи.

Виконавці - музиканти із Харкова, відомі в Україні скрипаль Ігор Чернявський та піаніст і органіст Станіслав Калінін. Історичний екскурс – Юлія Ніколаєвська, докторка мистецтвознавства, професорка Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, запрошена лекторка європейських музичних академій.

У програмі – твори українських композиторів: М. Лисенка, М. Березовського, М. Скорика, С. Борткевича, В. Сильвестрова, Л. Колодуба та багато ін.

Під час події ви зможете насолодитися:

- віртуозною грою виконавців, поєднаною з натхненним словом історика музики

- ефектним візуальним рішенням концерту

- напоями від Pochayna Event Catering та підсилити естетичну насолоду в лаунж-зоні

Предварительный заказ
Заявка на промо-код