Категории Информация
Кассы Добавить событие
Выставка Алтарь. Животков
24 марта - 09 апреля 2023

Выставка Алтарь. Животков

Цена: 50-80 грн

Украинский Дом
г. Киев, ул. Крещатик, 2
Выбрать дату

Заказать билеты на "Выставка Алтарь. Животков"

24 мар., пятница
25 мар., суббота
26 мар., воскресенье
28 мар., вторник
29 мар., среда
30 мар., четверг
31 мар., пятница
01 апр., суббота
02 апр., воскресенье
04 апр., вторник
05 апр., среда
06 апр., четверг
07 апр., пятница
08 апр., суббота
09 апр., воскресенье

О событии

Український Дім запрошує на виставковий проєкт «Вівтар», який представить роботи, створені Олександром Животковим у моменти найвищої емоційної напруги – під час революції 2014 року та повномасштабного вторгнення Росії в Україну від 24 лютого 2023 року.

Над циклом «Київ. 2014» Олександр Животков працював протягом трагічної і героїчної зими 2014 року. Це втілена надія художника, що «смертю смерть здолавши», українці більше не будуть вимушені приносити людські життя на вівтар свободи.

З 24-го лютого 2022 року, попри ракетні обстріли, художник продовжив працювати в київській майстерні. Животков фіксував сучасну трагедію України, яка бореться з російським варварством, у скульптурних рельєфах і контррельєфах з каменю та дерева. За словами художника, страх і горе не покидали його, допоки він не почав працювати.

Більшість творів Олександра Животкова, що представлені на виставці, присвячено конкретним датам та місцям, які назавжди залишаться відкритими ранами в серцях українців — Буча, Маріуполь, Ірпінь, Херсон, Вінниця.

Організатори: Український Дім та Stedley Art Foundation

Графік роботи:

Вт-Нд, 11:00-19:00

Понеділок вихідний

Вартість квитків:

повний – 80 грн

пільговий – 50 грн (для школярів та студентів)

Вхід вільний для:

пенсіонерів, дітей до 7 років, осіб з інвалідністю 1-2 групи, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх родин, військовослужбовців строкової служби, працівників музеїв, членів Національної спілки художників України, власників членських карток CIMAM, ICOM (за наявності дійсних посвідчень).

У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код