Категории Информация
Кассы Добавить событие
С этим спектаклем что-то не так. The Play That Goes Wrong
27 марта 2024

С этим спектаклем что-то не так. The Play That Goes Wrong

Цена: 800-1800 грн

МЦКИ "Октябрьский дворец"
Алея Героев Небесной Сотни, 1
Купить билет
800-1800 грн
Купить билет

Заказать билеты на "С этим спектаклем что-то не так. The Play That Goes Wrong"

27 мар., среда
18:00
800-1800 грн
Купить билет

О событии

❗️ Увага ❗️ Фото- та відеозйомка під час вистави заборонені ❗️ В разі порушення цього правила ви будете повинні залишити залу, без компенсації вартості квитка.

“З цією виставою щось не так” - україномовна версія популярної лондонської комедії-франшизи “The Play That Goes Wrong”.

П'єса, що була написана Генрі Льюїсом, Джонатаном Сейєром та Генрі Шилдсом із Mischief Theatre, більше 10 років з успіхом демонструється в лондонському Вест-Енді. Британська версія вистави отримала престижну премію Лоуренса Олів’є як найкраща нова комедія. Це - франшиза, на сьогодні вона показується більш ніж в 30 країнах світу різними мовами, і всі вистави - точні копії оригінальної версії. Бродвейська версія вистави багатьма вважається найсмішнішим хітом Бродвею.

“The Play That Goes Wrong” — глобальне явище, яке гарантовано змусить ваш живіт боліти від сміху! Британський гумор, суміш Монті Пайтона та Шерлока Холмса, де все швидко перетворюється з поганого на зовсім катастрофічне.

Ви всі знаєте класичну британську історію: у маєтку сталося вбивство, й інспектор займається цією справою, щоб знайти винуватця. Однак, коли цей сюжет передають схильним до нещасних випадків акторам драматичного товариства Корнлі, усе, що може піти не так… йде не так!

Реквізит не залишається на стінах, актори забувають свої репліки, навіть підлога сцени провалюється. Попри форс-мажор, герої цієї історії сповнені рішучості довести виставу до кінця.

Акторки та актори:

Сандра, Флоранс Колемур - Ірина Ткаченко / Анастасія Іванюк

Енні - Катерина Качан / Анастасія Глущак

Інспектор Картерс, Кріс - Дмитро Олійник / Олег Гоцуляк

Роберт, Томас Колемур - Андрій Ісаєнко / Сергій Кияшко

Макс, Сесіл Хевішем, Садівник - Дмитро Соловйов / Владислав Писаренко

Денніс, Перкінс - Олександр Соколов / Андрій Мостренко

Тревор - Олександр Піскунов / Костянтин Корецький

Джонатан, Чарльз Хевішем - Антон Вахліовський / Артур Логай

Автори: Генрі Льюїс, Джонатан Сейєр, Генрі Шилдс (Mischief Theatre)

Режисерка: Емі Марчант (Велика Британія)

Творча команда ​​London West End Production, що стоїть за оригінальною британською постановкою: автори Генрі Льюїс, Джонатан Сейєр, Генрі Шилдс, сценограф Найджел Гук, художник по світлу Рік Маунтджой, художник по костюмах Роберто Сурас, хореограф Дейв Хірн, композитор Роб Фальконер, режисер Марк Белл.

Постановка "The Play That Goes Wrong" у Вест-Ендському театрі Mischief Theatre, Лондон, проводиться Кенні Ваксом і Stage Presence.

Виробництвом шоу та ліцензіями займається Mischief Worldwide Ltd.

Mischief Theatre Ltd. Заснований у 2008 році випускниками акторської майстерності Лондонської академії музичного та драматичного мистецтва. Спочатку це був гурток імпровізаційного театру. Mischief виконує оригінальні твори та проводить майстер-класи у Великобританії та по всьому світу. Театральна компанія належить її оригінальним засновникам, очолюваним творчою командою та режисерами Генрі Льюїсом і Джонатаном Сейерсом.

У 2017 році Mischief Theatre Ltd. і Kenny Wax & Stage Presence, продюсери всіх постановок Вест-Енду театральної компанії, створили Mischief Worldwide Ltd. для управління правами на всі проекти Mischief у всіх формах мистецтва. Mischief Worldwide Ltd., розташована в Лондоні, ліцензує авторські права, торгові марки та іншу власність Mischief виробникам, розповсюджувачам або видавцям.

Всі театральні трупи створюють і створюють вистави, а також виступають під однією назвою – «Пустощі». Mischief розробляє нові комедії для театру, телебачення, кіно та інших ЗМІ.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код