Категории Информация
Кассы Добавить событие
31 декабря 2022

За пять часов до Нового года

Цена: 350-990 грн

Октябрьский дворец
Алея Героев Небесной Сотни, 1
Купить билет
350-990 грн
Купить билет

Заказать билеты на "За пять часов до Нового года"

31 дек., суббота

О событии

Магія новорічної ночі та феєрверк найкрасивіших композицій Штрауса, Леонтовича, світові й українські Новорічні та Різдвяні хіти, улюблені мелодії з кінофільмів у концерті «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ» за участю віртуозних музикантів Національного академічного оркестру народних інструментів під управлінням головного диригента, народного артиста України Віктора Гуцала традиційно повертається на сцену МЦКМ Жовтневий Палац 31 грудня 2022 року.

Музиканти відтворять кращі європейські та українські традиції святкування Нового року. Цього вечора вони зустрінуть вас у святкових костюмах та подарують Вам новорічний настрій. У передчутті добра і здійснення найзаповітніших бажань ми поринемо у світ класичної, популярної легкої музики, зможемо насолодитися чистотою звучання, вишуканістю композицій і різноманітністю емоцій.

Цей незвичайний передноворічний вечір повний запальних мелодій, назавжди запам'ятається і стане найкращим новорічним подарунком для ваших рідних і коханих! Ця подія стане приємним початком новорічної ночі, коли чарівна казка оживе в мелодіях НАОНІ. Приходьте до нас з вашими друзями та близькими, і наші виконавці подарують вам свою любов, теплі емоції надії та добра та мир вашим серцям.

Концерт «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ» відбудеться в Києві на сцені МЦКМ «Жовтневий палац» 31 грудня 2022 г, о 17 годині й закінчиться за 5 годин до Нового року!

Сьогодні НАОНІ – провідний мистецький колектив України, який за півстоліття свого існування здійснив близько 5000 виступів в усіх областях України та у понад 50 країнах Європи, Азії й Америки. Оркестр є семиразовим переможцем проєкту «Битва оркестрів», учасником Євробачення в Україні, має в репертуарі майже 3000 творів і налічує понад 40 найменувань українських народних інструментів!

МЦКМ «Жовтневий палац» - найбезпечніший концертний зал Києва. Заходи, які тут проходять передбачають виконання усіх вимог безпеки. Інженерні мережі Палацу дозволяють забезпечити безперебійну подачу електроенергії, води тепла. У фоє працює буфет, де можна із шампанським та легкими закусками провести старий рік. На нижньому поверсі розташоване укриття, де у разі повітряної тривоги глядачі та артисти чекатимуть її закінчення Після цього захід буде продовжено!

Для військовослужбовців вхід вільний, за попереднім записом!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код