Рус Укр Eng
Зимняя страна на ВДНГ. Комплексный билет
13 января 2019

Зимняя страна на ВДНГ. Комплексный билет

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ДЕТЯМ»
390 грн

«Экспоцентр Украины» (ВДНХ)
г. Киев, пр-т Академика Глушкова, 1

О событии

Минулого року «Зимова Країна на ВДНГ» прийняла понад 530 000 гостей, ставши однією з найпопулярніших святкових локацій в Україні. Цього сезону улюблений парк зимових розваг повертається! Історія та дух українського Різдва взимку 2018–2019 чекають гостей на ВДНГ буквально всюди. На вході відвідувачів зустрічають яскраві цифри Нового Року — 2019, на ялинках, колонах, вхідних воротах, на ковзанці і в зоні фудкорту сяє святкова ілюмінація, а спорожнілі фонтани вже перетворилися в прекрасний казковий ліс.

Придбавши комплексний квиток в «Зимову Країну на ВДНГ» ви зможете провести незабутній зимовий день в цьому царстві святкових розваг! У вас буде можливість зустрітися з улюбленими героями казок і спробувати найпопулярніші розваги парку. Купивши всього один квиток, в «Зімовій Країні на ВДНГ» з ним ви зможете відвідати: ковзанку, тюбінгового гірки, Замок крижаних скульптур, міську резиденцію знаменитої фабрики ялинкових іграшок «Клавдієво» та виставку стародавніх створінь «Льодовиковий період».

І можете бути впевнені, незалежно від віку, всі відвідувачі парку йдуть з посмішкою. Все тому, що святкові традиції живуть туть! У «Зимовій Країні на ВДНГ».

Парк працює на території ВДНГ з 8 грудня по 10 березня

Вхід на територію — вільний

Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99