Рус Укр Eng
Зимняя страна на ВДНХ. Замок ледяных скульптур
10 марта

Зимняя страна на ВДНХ. Замок ледяных скульптур

110-270 грн

«Экспоцентр Украины» (ВДНХ)
г. Киев, пр-т Академика Глушкова, 1
Выбрать дату

Билеты на "Зимняя страна на ВДНХ. Замок ледяных скульптур"

Продолжительность события — 120 минут.
10 марта, воскресенье

О событии

Цього сезону у найзагадковішому «Замку Крижаних Скульптур» оселяться казкові герої з мультфільмів студії «Анімаград», що входить до складу FILM.UA Group. Тут гостей зустрічатимуть чарівна душа лiсу Мавка і її коханий Лукаш, мавчин друг Котожабик Квусь, Водяник та Лісовик, кмітлива Ескімоска та її друзі, мандрівний артист Руслан та його наречена — донька київського князя Міла, веселий Хом’як Вінницький і безліч інших казкових істот! Усі — виготовлені з льоду у повний зріст та максимально реалістичні.

Дивно, але від цього крижаного Королівства не віє холодом. Швидше, ти знаходишся в затишній зимовій казці, серед улюблених героїв і ідеальних форм.

Але ця краса, на жаль, не вічна. Для того щоб сповна насолодитися чарами зимової пори, зробити фотографії в унікальному замку і як слід розглянути крижані шедеври мистецтва, подаровані самою природою, є не так багато часу. А ще потрібно виділити пару хвилин для з’їздів з двадцяти метрової льодникової гірки, яка також знаходиться прямо всередині замку! Адже придбавши квиток до Замку ви отримуєте й можливість безлімітних спусків!

Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99