Категории Информация
Кассы Добавить событие
Откуда берутся дети?
25 февраля 2024

Откуда берутся дети?

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 150-300 грн

Театр "Особистості"
вул. Січових Стрільців, 1-5, Центральний Будинок Художника

О событии

Запрошуємо вас на захопливу виставу «Звідки беруться діти?» автором, якої Анатолій Крим. Ця вистава дарує глядачам глибокі роздуми про відповідальність і тонкості батьківства. Як кожна дитина має право на дім і батьківську любов, але кожен із нас ставиться до цього завдання по-своєму. Деякі бояться цієї відповідальності, а іншим це дає силу та натхнення. Вистава розкаже історію, яка розгортається в пологовому відділенні провінційної лікарні з хронічним ремонтом та безліччю проблем. Проте, це місце, де вирує життя, амбітний медперсонал розуміє, наскільки важка, але важлива їхня робота. Жінки «при надії» також знають свої цілі: одна не бажає ще одну доньку, інші мріють про «випадкових» дітей, а третім так і не вдалося стати матерями, але вони не втрачають надії.

Вистава підкреслює, що сюжет може бути досить простим, але водночас він спонукає глядачів сміятися, плакати, переживати та приймати несподівані рішення разом із героями, адже саме в таких абсурдних та кумедних обставинах народжується майбутнє. Іноді саме такі митці як Анатолій Крим нагадують нам, що сміх і глибокі думки можуть існувати поруч.

Неординарні сюжетні повороти цієї історії дарують відчуття, що вистава виходить за межі сцени, наближає героїв до глядачів і об'єднує всіх навколо однієї загальної мрії - жити, щоб творити добро.

Режисер вистави, Євгеній Деміхов, разом із талановитими акторами - студентами другого курсу Петра Івановича Ільченко та Володимира Макаровича Нечепоренко, роблять цю виставу особливою та незабутньою.

Приходьте та отримайте незабутні емоції разом із нами.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код