Рус Укр Eng
15 - 16 березня

Я куплю тобі Мальдіви

250-500 грн

Малий зал Палацу «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Вибрати дату

Квитки на "Я куплю тобі Мальдіви"

15 бер., пʼятниця
16 бер., субота

Про подію

Я куплю тобі Мальдіви: цікава п'єса на сцені в Києві

6 грудня 2018 року можна буде відвідати одну з останніх театральних постановок в столиці у році, що минає, що порадує глядачів веселощами, завзятими жартами, цікавими історіями і багатьом іншим. «Я куплю тобі Мальдіви» спрямована саме на людей, які отримують задоволення від театру і потребують позитивних емоціях, а також бажають поринути в світ культурного і класичного творчості. Замовити квитки можна прямо зараз на нашому сайті за ціною від 200 до 300 гривень, яка робить їх доступними для всіх бажаючих. Переглянути це цікаве дійство можна буде у Палаці «Україна».

Весела історія про людське життя, слабкості і захоплення

«Я куплю тобі Мальдіви» - це спектакль, який розповідає про чоловіка і про раптове везіння. Адже одного разу він виявляє на вулиці цілу сумку, наповнену хрусткими, новими банкнотами. Чи наважиться він взяти їх і витратити на власний розсуд або ж вирішить відшукати власника цієї нечуваної суми?

Дане дійство представляє собою веселий кураж, повний іронічних і повсякденних подій, висміяних талановитими акторами. Вся п'єса являє собою нескінченний вихор подій, де головні герої розкриваються з різних боків. Драма людських відносин, нескінченний еротизм, приправлений щіпкою гумору - ось що чекає глядачів на сцені в цьому році.

Ролі виконують:

  • Маргарита Савкун;
  • Микола Панасюк;
  • Євгенія Бєлова;
  • Максим Даньшин;
  • Роман Павлюк;
  • Олексій Цуркан;
  • Геннадій Світич і інші.

Посміятися і просто добре провести час з друзями та близькими - краще рішення для кожного киянина!

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99