Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
22 березня 2020

ANDRO

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 650-1750 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
м. Київ, пр-т Валерія Лобановського, 119

Про подію

ANDRO в Києві!

22 березня 2020 року у клубі Stereo Plaza (Стереоплаза) в Києві відбудеться концерт загадкового виконавця ANDRO, який на численні прохання прихильників знову виступить з концертом в столиці України. Про цього українського виконавця мало що відомо, але як не дивно, за походженням ANDRO з ромів і навіть жив з батьками в справжньому таборі. Однак, це не завадило хлопцю отримати освіту в престижній гімназії і за покликом душі обрати собі шлях музиканта. Саме ANDRO виконав приспів у відомій композиції «Санта Лючия» гурту   Quest Pistols Show.

Великий концерт

Однак, справжньою пристрастю виконавця став реп, а після того, як у мережі з’явилася пісня «Инопланетянин», ANDRO проснувся знаменитим і з тих пір його популярність тільки зростає. Звичайно, що на допомогу співакові прийшли і природня схильність ромів до співу, і харизматична зовнішність, і особлива чуттєвість, з якою він виконує свої композиції.

Окрім ANDRO у концерті візьме участь «Secret Artist», ім'я якого стане справжнім сюрпризом для прихильників. Щоб потрапити на концерт ANDRO в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 449 до 1750 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Чому варто піти на концерт ANDRO?

  1. Почути неймовірно харизматичне та чуттєве виконання
  2. Побачити рома, який співає реп
  3. Поринути в романтичний настрій пісень про кохання

Пісні ANDRO

  • Иса
  • Инопланетянин
  • Болен Твоей Улыбкой
  • Ночной Рейс
  • Удеви Меня
  • Вою на луну
  • Замело
Попереднє замовлення