Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Ансамбль "Соломія"
21 жовтня 2021

Ансамбль "Соломія"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 150-450 грн

Будинок офіцерів Збройних сил України
вул. М.Грушевського, 30/1

Про подію

Ансамбль "Соломія" в Києві

21 жовтня 2021 року на сцені київського Центрального Будинку офіцерів наших глядачів чекає зірковий вокально-інструментальний ансамбль "Соломія" в Києві. Артисти знаменитого українського ансамблю SoloMia є неодноразовими володарями престижних нагород кращих вітчизняних і міжнародних музичних конкурсів. Музичний колектив виділяє молодість всіх його учасників, неймовірна харизма талановитих вокалісток і обраний ансамблем напрямок музики. Рецепт успіху здається простим - народний жанр пісні, чарівний жіночий вокал і блискучий запальний баяніст-віртуоз. Але ви тільки спробуйте цей успіх повторити!

Концерт фольклорно-естрадного ансамблю

У великому репертуарі цього знаменитого естрадно-фольклорного колективу є місце як улюбленим всіма з дитинства українським народним пісням в новій обробці, так і цілком сучасним популярним хітам. Основний кістяк учасниць цього ВІА, який в майбутньому стане відомим, утворився ще в 2016 році з числа випускниць студії при хорі Верьовки і Університету культури. Але це був тільки самий початок творчого шляху, а тепер музиканти вміють запросто розгойдати будь-яку публіку своїми щирими і яскравими емоційними виступами.

Щоб потрапити на концерт естрадно-фольклорного ансамблю "Соломія" в Києві, придбайте квитки у нас на сайті і в касах столиці. Ще більше цікавих концертів в афіші Києва дивіться на нашому ресурсі kontramarka.ua.

На концерт якого вокально-інструментального колективу піти в Києві? На виступ народного ансамблю "Соломія"!

  1. Запальні живі концерти
  2. Великий народний репертуар
  3. Яскраві і талановиті вокалістки
Попереднє замовлення