Категорії Інформація
Каси
09 липня 2022

Антон Тимошенко. Сольний стендап-концерт

Ціна: 300 - 400 грн

Підвал Культури
вул. Гончара, 30а
Купити квиток
300 - 400 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Антон Тимошенко. Сольний стендап-концерт"

Тривалість події — 120 хвилин.
09 лип., субота
19:00
300 - 400 грн
Купити квиток

Про подію

Запрошуємо вас на вечір сміливої української комедії!

“Жартую” - сольний стендап-концерт Антона Тимошенко, який він планував провести ще весною 2022 року, але його довелося перенести через те, що росія це шмат собачого лайна, від якого нам доводиться знову очищати свою територію.

Ось що Антон сам каже про свій концерт: “Чесно кажучи, концерт ”Жартую” я задумував як спосіб трошки відволіктись від політичних тем, бо минулий концерт “Поза політикою” писався складно. Хотілося просто відпочити на сцені разом з людьми. Але вже перед самим туром було важко ігнорувати збірну росії по суїциду на наших кордонах і я додав жарти про потенційну війну. А тепер ми вже прожили чотири місяці війни і я сумнівався чи взагалі треба цей тур. Багато людей написало, що треба. Тому план такий: я беру свій довоєнний матеріал, додаю актуальних аналогій, компліментів для ЗСУ, образ та принижень для росіян (і деяких європейців) і їду піднімати вам настрій. А ви після цього веселі та сповнені сил повертаєтесь до роботи і підтримки нашої армії”.

20% зароблених коштів піде на ЗСУ.

П.С. Усі квитки, куплені раніше на концерти туру "Жартую" - залишаються дійсними. Про дату великого концерту в Києві буде повідомлено пізніше. Оскільки в Будинок Кіно було продано 400 квитків, ми ще в пошуку локації, де провести це безпечно. Навіть якщо не вийде знайти таку локацію, ми зробимо декілька камерних концертів.

*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний.

*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код