Категорії Інформація
Каси Додати подію
Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ
16 грудня 2022

Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Ціна: 1450-4499 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
пр-т Валерія Лобановського, 119
Купити квиток
1450-4499 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ"

Тривалість події — 120 хвилин.
16 груд., пʼятниця
18:00
1450-4499 грн
Купити квиток

Про подію

Артем Пивоваров із благодійним концертом у столиці України

Приходьте до Stereo Plaza 16 и 17 грудня, щоб стати учасником благодійного концерту Артема Пивоварова та послухати популярні треки співака. Концерт відбудеться з метою зібрати кошти для підтримки ЗСУ, що дасть можливість у перспективі пришвидшити нашу перемогу.

Де купити квиток? На нашому сайті ви можете обрати місця в залі та придбати квитки. Але якщо хочете відвідати не лише цю подію, пропонуємо детальніше ознайомитися з усіма концертами.

Коли музика в серці

Артем Пивоваров здобув популярність завдяки своєму Youtube-каналу, де він вперше представив свої пісні. Незабаром Артема помітили продюсери, і так почалася його робота над першим альбомом. У результаті 2013 року вийшов альбом під назвою "Космос".  

Сьогодні творчість співака переросла в щось більше, ніж просто музика в стилі new wave pop. Змінилися мотиви пісень та емоції. Хоча це зовсім не дивно, враховуючи обставини.

Ми рекомендуємо відвідати вам концерт Артема Пивоварова, і не тому, що він справжня зірка української сцени, а тому, що всі події, які відбуваються за його участю, заряджають людей енергією, дають надію і, безсумнівно, налаштовують на краще.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код