Категорії Інформація
Каси
Пошлая Молли

Пошлая Молли

Біографія і творчість

Пошлая Молли – поп-мем  з соціальних мереж

День  Народження: лютий 2016

Фронтмен: Кирило Блєдний

Вага: 65 кг

Зріст:174 см.

Кількість учасників: 4

Кумир: Валентин  Стрикало

Наше все: Курт Кобейн

Стьоб на межі з геніальністю

Коли українські гурти потрапляють у сучасні тренди, це просто «нарешті!» , якесь. Коли вони роблять це просто і якісно – це вже майже геніально. Отже, справжній надсучасний гурт складається зі стрьомних на вид підлітків років 20, пише музику за допомогою компів, знімає клипи на фотік і рве публіку в пабліках. Записує міні-альбоми, викидає їх у мережу , збирає лайки, а одного разу раптово відіграє живий концерт при повному завантаженні залу. Саме усе це можна сказати про гурт  Пошлая Молли. А ще так моглаб виглядати банда японських школярів , як би вони жили у Харкові і співали російською мовою.

Сухе та холоднє звучання сінт-панку поєднується з голосливими текстами, ненармативною лексикою, невмотивованою агресією та відчудженністю виконавців у власних кліпах. Там анімічні підлітки або гоцають на візках з супермаркету по парковці, або стрибають у бассейн, або душать один одного як герої фільмів жахів класу В. На цьому неоновому тлі ще одна людина з інтернету Валентин Стрикало видається рідним., теплим хлопчиком із бабусиних снів, який радо поїсть всі пиріжки після добрячого напасу.

Але хлопці з гурту Пошлая Моллі – це герої зовсім іншого часу, а сама назву гурту – це уособлення ото рви-школярки.  Усі тексти та музику пише 20-річний мешканець міста Зміїва Кирил Тимошенко, більше відомий, як Кирило Блэдний.  За його словами, спочатку він вигадує гармонію та декілька гітарних рифів, а потім пише усю композицію за допомогою прогами, що  використовується при написанні реп бітів.

Тернистий шлях до мільйонів лайків

Щоб добути грошей для запису свого першого альбому Кирило, як справжній панк, після школи  пішов працювати охоронцем у супермаркеті, а потім – офіціантом. Зі своїх заробітків хлопець примудрявся не тільки відкладати на запис, а й допомагати мамі і утримувати себе. На щастя, реліз першої платівки не забарився, оскільки музикант все робив по знайомству. Незважаючи на свою буремну юність, Блєдний є досить чемним сином, який вважає свою маму найкрасивішою жінкою, своє дитинство – щасливим, а родину цілком нормальною, хоча його батьки розлучились. Зараз Кирило з легкістю утримує маму, у якої більше немає потреби працювати заради грошей. При цьому фронт-мен гурту виглядає доволі антигламурно, а найдорожче, що можна побачити з його одягу – це шкарпетки спортивного бренду. Відсутність вищої освіти музиканту теж не заважає. Оскільки Кирило переконаний: для того, щоб бути розумним, освіта не обов’язкова.

Творчість та популярність

В лютому 2016 року хлопці презентують свою першу композицію «Любимая песня твоей сестры”. За нею Влітку того ж року Пошлая Молли випускає сингл ТМСТС, а у жовтні – трек «Ханна Монтана». На перший концерт гурту у одному з Харківських клубів, зібралося близько 20 глядачів, більшість з якиї були друзями музикантів.

Дебютний альбом гурту вийшов 24 лютого 2017 року. Платівка складалася з восьми композицій і мала назву «Восемь способов бросить дробить» .Реліз швидко став популярним у мережі «Вконтакте». 9 червня тогож року відбулася прем’єра відео на композицію «Любимая песня твоей сестры», який набрав шалену кількість переглядів на YouTube. Знімали відео протягом кількох днів у Москві та у Петербурзі. Як розповідав про це сам лідер гурту:  «Вони просто тинялися, пили і знімали все що заманеться, без жодного плану». Відеоробота «Типичная вечеринка с басейном» виглядає більш режисерською, хоча пиячать там не менше.

Початок 2018 року Пошлая Молли відзначила виходом свого другого альбому «Грустная девчонка с глазами как у собаки», до якого увійшло шість треків.

Особисте життя Пошлой Молли

Про особисте життя Кирила і його музикантів відомо мало. У своєму інтерв’ю відомому відеоблогеру Юрію Дудю Кирил розповідав, що він не гребує сексом  з фанатками, проте завжди користується презервативами та перевіряє вік дівчат за паспортом. Хоча стаються такі зустрічі не так вже й часто. Перевагу віддає своїм ровесницям, однак поки що не може похизуватися досвідом з більш старшими дівчатами.

Дискографія гурту

2017 – «Восемь способов как бросить дробить»

2018 – «Грусная девочонка  с глазами как у собаки»

Відеокліпи

2017 – Любимая песня твоей сестры

2018 – Типичная вечеринка с бассейном

2018 – Все хотят меня поцеловать

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код