Категорії Інформація
Каси Додати подію
Арт-терапія в Моді
03 грудня 2023

Арт-терапія в Моді

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ВИСТАВКИ»

MODI Art&Wine Gallery
вулиця Мала Житомирська, 17, Київ

Про подію

Арт-терапія в Моді

Запрошуємо на арт-терапевтичні зустрічі в Психо-клуб «Моді». По неділях разом з психологинею Анастасією Лисенко відкриєте світ творчості та емоційного самовираження, знайдете власний ресурс і краще зрозумієте себе.

Що на вас чекає:

26.11.23 Піскова терапія

Це один з методів арт-терапії, який передбачає взаємодію з піском та допомогає пропрацювати людські почуття, дає можливість проаналізувати стратегії поведінки та сфокусуватися на відчуттях і знайти внутрішній спокій.

3.12.23 Нейрографіка

Нейрографіка - творчий метод трансформації реальності або позитивні зміни у житті своїми руками! У назві дві складові «нейро» (нейрони — нервові клітини головного мозку, які з’єднуються між собою, формують пам’ять і свідомість) і «графіка» (графо — пишу, лист, малювання, механічний метод відображення сформованої картинки мислення).

10.12.23 МАК

Метафоричні асоціативні карти (МАК) – спеціальні картинки у формі карт, які використовуються як засіб консультування, психотерапії, покращення спілкування. Вони звертаються до підсвідомості людини через метафору й викликають асоціації.

Вони консолідують роботу обох півкуль головного мозку, що призводить до виявлення нових способів мислення, набуття свіжого погляду на проблему, виникнення інсайтів.

17.12.23 Казкотерапія

Одним із цікавих видів арт-терапії є казкотерапія. Казки — це ресурс, який дарує людям віру в себе, допомагає заспокоїтися та позбутися страхів, а також виразити себе й наштовхнути на подальший рух і взаємодію зі світом. За допомогою фраз, образів і словесних акцентів часто з’являються відповіді на хвилюючі питання, розуміння складних ситуацій або неприємних життєвих подій.

Для кого:

* Ті, хто шукає творчий вихід з стресового повсякдення.

* Люди, які цікавляться самовираженням та особистісним розвитком.

* Всі, хто бажає знайти новий підхід до збереження психічного здоров’я.

* Бажаючих цікаво провести час і зустріти однодумців

ЯК ПРОХОДЯТЬ арт-терапевтичні зустрічі?

1. Зустріч складається не тільки з творчості. Спочатку формується запит: що би ви хотіли дослідити сьогодні?

2. Після цього пропонується вправа на створення творчого продукту.

3. Далі починається етап обговорення, прояснення, інтерпретації, зміни, доповнення та осмислення.

Арт терапія – метод психологічної корекції за допомогою мистецтва і творчості. Він не має обмежень і протипоказань та пов’язаний з творчим самовираженням через різні види мистецтва.

Ведуча: Анастасія Лисенко (@anastasiia_lysenko_psy) - арт-терапевт, психология центру підтримки "Я Маріуполь".

Вартість участі: 400 грн за передплатою або 500 грн при візиті безпосередньо на подію.

Сеанси з Арт-терапії відбуваються по неділях в богемному місці MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 - www.facebook.com/modigallery/events. Тел. для довідок: +380962438152).

Любите картини й сенси – значить, ви у Моді)

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код