Рус Укр Eng
Категорії Інформація
21 лютого 2021

Балет "Діти ночі"

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 300-1250 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Вистава: «Children of the Night» («Діти ночі»)

Дата: 21.02.2021

Час: 19:00 Місце: Жовтневий палац

Адреса: м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

21 лютого в Жовтневому палаці пройде сучасний балет «Children of the Night» («Діти ночі») за участю дуету Катерини Кухар та Олександра Стоянова

Прем'єра неокласичного балету «Children of the Night» відбулася в 2018 році. Хореограф-постановник Олександр Абдукарімов створив виставу, надихнувшись коханням та танцем Олександра Стоянова та Катерини Кухар. Їх дует –  це гімн ідеальному. Граціозна, немов статуетка, Катерина і емоційний, немов літаючий на сцені Олександр, разом вони подарують справжнє свято мистецтва і емоцій.

Про виставу «Children of the Night»:

В основі балету лежить давньогрецька легенда про Андрогінів, міфічних істот, які колись володіли двома парами рук та ніг, двома обличчями на одній голові, але за непокору Зевс покарав їх й розділив на дві частини – чоловічу і жіночу. З того часу кожна з частинок змушена шукати свою половинку.

Фраза «Знайти свою половинку» з'явилася завдяки саме цій легенді.

Ранішецієїтемивбалетініхтонеторкався. Легенда розповідається під музичні мотиви великих композиторів. У першому акті артисти танцюють під музику – Антоніо Вівальді та Макса Ріхтера «Пори року», в другому – Філіпа Гласса, Кліффа Мартінеса, Арво Пярта

Народний артист України Олександр Стоянов: «Діти ночі – це істоти, які з'являються з мороку ночі – це людські страхи, сумніви, які намагаються спокусити в темний час доби люблячу пару. Це ті перепони, які зустрічаються на шляху у житті в будь-якої пари».

Народна артистка України Катерина Кухар: «Балет про те, як два люблячих серця переживають випробування почуттів. Про те, чи зможуть вони розшукати й відчути свою половинку, чи не піддадуться спокусі. У першому акті герої знаходять свої половинки, проходять випробування які готували їм діти ночі. Однак у другому акті вони зустрічаються з могутньою істотою, що володіє неймовірною енергією – з Провидцем. Він одночасно й Бог й Демон, той хто керує дітьми ночі і хоче розлучити два люблячих серця, оскільки боїться втратити свою владу. Провидець боїться, що Андрогін своїм прикладом зможе зародити в душі людей зерно надії, і вони знайдуть найсильніше і одночасно крихке почуття, що й тільки є на Землі».

Хореографія і постановка: Олександр Абдукарімов

Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер, Філіп Гласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт 

Вистава пройде під фонограму.

Попереднє замовлення