Рус Укр Eng
Категорії Інформація
21 лютого 2021

Балет "Діти ночі"

Ціна: 250-2000 грн

Жовтневий палац
м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-2000 грн
Купити квиток

Квитки на "Балет "Діти ночі""

21 лют., неділя

Про подію

"Діти ночі” в Києві!

21 лютого 2021 року у Жовтневому Палаці відбудеться світова прем'єра балету "Діти ночі” в Києві, за участі зірок Катерини Кухар та Олександра Стоянова, а також танцівників Київської опери. На вас чекає друга частина трилогії «Children of the Night», яку поставив хореограф і танцівник, артист Staatsbalett Berlin Олександр Абдукаримов, який виконає одну  з головних ролей. 

Світова прем'єра балету

Сам інтерес української публіки до першої частини вистави, надихнув постановника на другу частину історії про істот андрогінів, яка матиме назву “Післяобідній сон”. Тут все починається з Провидця. Істоти надзвичайної сили та розуму. Він наказує своїм помічникам усипити Андрогіна. Вісні він ділить його на чоловіка і жінку. Однак, навіть під владою Провидця,  дві половинки продовжують бути разом і тікають. Ця подія наштовхує помічників на думку, що і вони можуть бути разом. Однак, Провидець зачиняє закоханих у Чорній дірі і вирушає на пошуки втікачів. Магічну атмосферу  сну допоможуть створити спеціальні костюми, які вміють змінювати колір, а також авторські проекції.

Щоб потрапити на світову прем'єру балету "Діти ночі” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 250 до 2000 гривень. Ще більше вистав шукайте  в афіші на нашому сайті.

Де побачити Катерину Кухар та Олександра Стоянова в Києві? На балеті "Діти ночі”!

  1. Абсолютно нова вистава
  2. Пристрасть і містика у кожному русі
  3. Зірки українського балету
  • Хореографія і постановка: Олександр Абдукаримов
  • Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер
Попереднє замовлення