Категорії Інформація
Каси Додати подію
«Бароко під зоряним небом». Перлини класичної музики (OPEN DOOR 19:00)
21 березня 2024

«Бароко під зоряним небом». Перлини класичної музики (OPEN DOOR 19:00)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «Планетарій»
Ціна: 800-1200 грн

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3

Про подію

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace»® разом з музикантами Ансамблю класичної та старовинної музики Rejouissance представляють повнокупольний концерт класичної музики «Бароко під зоряним небом».

В цей вечір для Вас звучатимуть шедеври музики бароко, які сміливо можна назвати перлинами класичної музики! А поєднання вражаючих повнокупольних проекцій у форматі 360° Київського Планетарію та вічної музики допоможе зняти напругу та подарує відпочинок серцю, душі…

В програмі прозвучать твори таких композиторів: Мерули, Кореллі, Гендель, Телемана, Легренці, Куперена, Баха, Лойє.

Склад музикантів:

Антон Панькін – флейта;

Елана Лайнс – скрипка;

Тетяна Трегуб - клавесин, фортепіано;

Валерій Тарасенко – контрабас.

Ансамбль класичної та старовинної музики Rejouissance - створений у 2019 році під керівництвом київських музикантів, випускників Національної Музичної Академії України, Антона Панькіна та Катерини Косецької; неодноразовий учасник міжнародних фестивалів та проєктів. В репертуарі - шедеври світової та української музики різних епох - від ренесансу та бароко й до творів сучасних композиторів. Успішно виступає як на сценах Києва так і інших міст України.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*.

* У разі відміни (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро «Олімпійська»). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код