Категорії Інформація
Каси Додати подію
Бароко під зоряним небом. Перлини класичної музики (OPEN DOOR 19:00)
01 березня 2024

Бароко під зоряним небом. Перлини класичної музики (OPEN DOOR 19:00)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «Планетарій»

Планетарій
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3

Про подію

“Бароко під зоряним небом. Перлини класичної музики” у Києві!

2 грудня 2023 року в Планетарії відбудеться повнокупольний концерт “Бароко під зоряним небом. Перлини класичної музики” у Києві.

Музика бароко вплинула на різні музичні течії, а також має чимало точок дотику с джазом. Основні шедеври музики бароко сміливо можна назвати перлинами класичної музики. Доторкніться до вічних витворів мистецтва, що сяють, як зірки у нічному небі. Поєднання вражаючих повнокупольних проекцій у форматі 360° Київського Планетарію та чарівної музики допоможе розслабитися та насолодитися моментом. 

Шедеври музики бароко у Києві

В концерті під зорями прозвучать твори таких композиторів: Бах, Телеман, Обер, Вівальді у виконанні музикантів Almia music:

  • Олена Жукова (клавесин).

  • Олександр Буряк (флейта).

  • Руслан Пясковський (контрабас).

  • Ведучий концерту – Юрій Доник.

Зробіть подарунок собі, своїм близьким та друзям.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*.

* У разі скасування (зупинення) мистецької програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі наступним чином: якщо в період проведення мистецької програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро “Олімпійська”). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, мистецька програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:15 год., проведення мистецької програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Щоб потрапити на повнокупольний концерт “Бароко під зоряним небом. Перлини класичної музики” у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше повнокупольних концертів в афіші Києва шукайте у нас на сайті.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код