Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Бельведер
27 червня 2021

Бельведер

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200-600 грн

Національна музична академія Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11

Про подію

Увага! Подію перенесено на 27 червня 2021 року. Усі квиткі дійсні.

“Бельведер” в Києві!

27 червня 2021 року у Національній музичній академії Чайковського відбудеться вистава “ Бельведер” в Києві, від театру “Сузір’я”. Бельведер - це уявна кімната в уявному палаці двох жінок. Бо насправді вони мешкають на сміттєвому звалищі. Там же шукають все потрібне для помешкання, там же облаштовують свій простір. І таке життя здається їм зовсім звичайним. Аж поки до них не приходить поважний молодий чоловік, якому тут зовсім не місце. Приходить і втрачає свідомість.

Трагікомічна вистава

Ця подія перевертає життя наших  героїнь і вносить в їх буття розбрат. Хто цей молодик? Чи справді він президент країни, на якого дуже схожий? У це дуже хочеться вірити, як і в життя, яке перша особа держави може влаштувати своїм рятівницям. А хто вони самі? Слово за слово, у лайках і докорах, проступають спогади, біль, минуле і уся правда... А ще, на сцені з'являється справжнє авто!

Щоб потрапити на виставу “ Бельведер” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 200 до 600 гривень. Ще більше вистав шукайте в афіші Києва на нашому сайті.

Куди запросити дівчину в Києві? На виставу “ Бельведер”!

  1. Несподіваний сюжет
  2. Відомі актори
  3. Філософська вистава

У ролях:

  • Лариса Руснак
  • Ахтем Сеітаблаєв
  • Катерина Степанкова
Попереднє замовлення