Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
13 лютого 2022

Шалена кров

Ціна: 100 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Купити квиток

Замовити квитки на "Шалена кров"

13 лют., неділя

Про подію

Шалена кров: любов і мистецтва під дулом пістолета

Автором даної п'єси виступає популярний у Франції письменник на ім'я Жан-Поль Лільенфельд, який написав і зіграв в чималій кількості постановок. Його робота лягла в основу головної сюжетної лінії вистави «Шалена кров», де можна дізнатися про все: про життя в школі, про тяготи навчання і навіть про те, як багато вирішує сила і влада. Дане дійство проходить в рамках міжнародного проекту, де бере участь не тільки Україна, але і Німеччина. Купити квитки можна на сайті за ціною 35-60 гривень.

Класика німецько-українського театру знову в Києві!

Напевно, багато хто пам'ятає свої шкільні роки, коли шалено не хотілося вчити класичну літературу і пірнати між рядків. Про це і розповідає «Шалена кров», історія про типову німецькій школі в глибинці, де учні бачити не можуть обридлий текст відомого класика Фрідріха Шиллера. Але хід уроку докорінно змінюється, коли з сумки одного з учнів на підлогу з глухим стуком падає пістолет. Випередивши інших, його привласнює собі вчителька, але, замість того, щоб звернутися до директора, вирішує по-новому провести урок, змушуючи недбайливих і розпущених учнів занурюватися знову і знову в світ літератури.

На сцені будуть:

Чим же закінчиться ця божевільна фантасмагорія? Дивіться сцені Театру російської драми ім. Лесі Українки!

У виставі беруть участь артисти: Наталія Шевченко, Єлизавета Кузмічова, Анастасія Дерюгіна, Олександр Крючков, Кирило Данчук, Євгеній Овчаров, Володимир Фетісов, Євген Храмцов, Кирило Ніколаєв, Єгор Горшков.

Попереднє замовлення